Cleo prezentuje nowy teledysk! Zobacz klip do utworu “Pali się” z udziałem Sitka

Joanna Klepko, znana na naszej rodzimej scenie muzycznej jako Cleo, kontynuuje promocję reedycji swojej solowej debiutanckiej płyty. Ostatnie kilka miesięcy artystka spędziła głównie na koncertowaniu i tworzeniu materiału na kolejny album, jednak dodatkowo właśnie wybrała kolejny singiel i zaprezentowała zrealizowany do niego teledysk!

“Pali się!” to wspólny kawałek Cleo i rapera Sitka, utrzymany w konwencji nowoczesnego połączenia r&b i hip-hopu. Numer promuje wersję deluxe płyty artystki zatytułowanej “BASTET”, która niedawno pokryła się w naszym kraju podwójną platyną. Producentem zarówno utworu jak i teledysku jest Donatan, który po raz pierwszy od dwóch lat przygotował muzykę dla Cleo. Klip kręcono pod Warszawą głównie w powietrzu – wokalistka skończyła kurs latania helikopterem i w klipie pokazuje swoje nowo nabyte umiejętności.

Przypomnijmy, że Cleo stała się rozpoznawalna dzięki współpracy z Donatanem – to razem z nim wydała platynowy album “Hiper / Chimera”, który dotarł do pierwszego miejsca listy OLiS i rozszedł się w naszym kraju w około 90 tysiącach egzemplarzy. Jako artystka solowa Klepko także nie może narzekać na brak sukcesów: cztery z pięciu dotychczasowych singli z jej płyty “BASTET” uzyskały wysokie certyfikacje, z których najwyższą, diamentową, otrzymał singiel “Zabiorę nas”.

Udostępnij na Google Plus