Clean Bandit i Julia Michaels we wspólnym utworze! Zobacz klip do piosenki “I Miss You”

Angielska grupa Clean Bandit przygotowuje się do rychłego powrotu ze swoim drugim studyjnym albumem! Po wydanych jak dotąd singlach “Rockabye”“Symphony” oraz “Disconnect”, zespół skupił się nad dalszymi pracami nad swoim nadchodzącym krążkiem, którego premiera już wkrótce. Aby ułatwić fanom oczekiwanie grupa właśnie zaprezentowała kolejny utwór wraz z teledyskiem!

Piosenka “I Miss You” jest już piątym promocyjnym utworem zwiastującym drugą studyjną płytę zespołu, która swoją premierę będzie mieć na początku przyszłego roku nakładem wytwórni Atlantic Records. W utworze gościnnie pojawia się także wokalistka Julia Michaels, a premiera kompozycji w serwisach streamingowych oraz sprzedaży cyfrowej odbyła się 27 października. Wraz z singlem opublikowany również został teledysk na oficjalnym kanale YouTube grupy.

imissyouokladka

Atlantic Records / Republic Records

Przypomnijmy, że dyskografię Clean Bandit zamyka wydany w 2014 roku album “New Eyes”, z którego pochodzi jeden z największych dotąd hitów grupy zatytułowany “Rather Be”. Zespół rozpoczyna swoją trasę już w ten weekend, a nowego krążka możemy się spodziewać w przyszłym roku. Grupa obecnie wybiera i decyduje które z kompozycji ostatecznie znajdą się na albumie. Teledysk do utworu “I Miss You” z udziałem Julii Michaels możecie obejrzeć poniżej. Jak Wam się podoba? Czekacie na nowy album Clean Bandit?


Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus