charlieputh-howlong

Charlie Puth prezentuje klip do najnowszego singla “How Long”!

Charlie Puth, amerykański wokalista i autor tekstów, kontynuuje promocje związane ze swoim nowym wydawnictwem. Młody artysta pracował przez ostatnie miesiące nad następcą debiutanckiej płyty “Nine Track Mind”, która ma mieć swoją premierę na początku 2018 roku. Niewydany jeszcze krążek jak do tej pory promują singiel “Attention” oraz wydany kilka dni temu “How Long”, do którego właśnie premierę miał klip!

Piosenka “How Long” to premierowa kompozycja z nadchodzącego wydawnictwa Charliego Putha, które zostało zatytułowane “Voicenotes” i ukazać się ma 19 stycznia 2018 roku nakładem wytwórni Warner Music Group. Nowy utwór trafił do sprzedaży cyfrowej wraz z przedsprzedażą albumu  oraz do serwisów streamingowych 5 października. W tym tygodniu premierę miał również oficjalny teledysk do piosenki na oficjalnym kanale artysty w serwisie YouTube.

Przypomnijmy, że dyskografię Charliego Putha zamyka wydany w styczniu zeszłego roku debiutancki album “Nine Track Mind”, z którego pochodzą takie hity jak nagrany z Meghan Trainor “Marvin Gaye” oraz “One Call Away”. Drugi krążek wokalisty jak dotąd promował singiel “Attention”. Teledysk do premierowej kompozycji “How Long” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba odsłona wizualna piosenki?

Udostępnij na Google Plus