Charli XCX wyreżyserowała teledysk | POPHEART.pl

Charli XCX wyreżyserowała teledysk

ALMA we współpracy z French Montaną! Wschodząca gwiazda fińskiego popu – ALMA prezentuje swój kolejny hit – „Phases” feat. French Montana! Za znakomitym brzmieniem „Phases” stoi Charlie Handsome współpracujący poprzednio m.in. z Drakiem i Mac Millerem. Utwór został napisany przez ALMĘ i jej przyjaciół – Charli XCX oraz Noonie Bao.

Co pewien czas na scenie pop ni stąd ni zowąd pojawia się nowa gwiazda, która przedefiniowuje oczekiwania fanów i tworzy swoje własne zasady. ALMA – 20-latka z odblaskowymi włosami i magnetyczną osobowością i głosem, który sprawia, że nawet budynki drżą w posadach, jest właśnie taką gwiazdą! „Jestem miksem wszystkiego. Uwielbiam house, electro, hip hop, R&B, soul, jazz, ale pop i muzyka taneczna to jest to co znam najlepiej” – śmieje się ALMA.

Od czasu wydania debiutanckiej EP-ki „Dye My Hair”, która już przekroczyła 150 milionów streamów na Spotify, ALMA jest na ustach wszystkich zbierając pochwały nawet od samego Eltona Johna! Artystka niedawno otrzymała 2 statuetki fińskich Grammy w kategoriach Best Newcomer oraz Best Export. Obecnie ALMA koncertuje u boku MØ.

Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus