beberexha-meanttobe

Bebe Rexha w teledysku do najnowszego singla “Meant to Be”!

Amerykańska wokalistka i autorka tekstów Bebe Rexha zdradziła iż planuje w przyszłym roku wydać kolejną (trzecią) część swojego projektu “All Your Fault”. Do tej pory wokalistka zaprezentowała dwie EP-ki, a w ramach promocji związanych z drugą z nich artystka zaprezentowała jakiś czas temu premierową kompozycję “The Way I Are (Dance With Somebody)” wraz z teledyskiem. To jednak nie koniec, gdyż w sieci właśnie zadebiutował kolejny teledysk z projektu wokalistki!

Piosenka “Meant to Be” jest kolejnym singlem z drugiej EP-ki Bebe Rexhy zatytułowanej “All Your Fault: Pt. 2”, która swoją premierę miała 11 sierpnia tego roku nakładem wytwórni Warner Bros Records. Kompozycję stworzył producent Wilshire, a w samej piosence usłyszymy także duet country Florida Georgia Line. Teledysk do najnowszego singla Bebe Rexhy miał swoją premierę na oficjalnym kanale YouTube artystki 23 października.

beberexha-meanttobecover

Bebe Rexha / Warner Bros Records

Przypomnijmy, że pierwsza część projektu Rexhy, “All Your Fault: Pt. 1”, trafiła do sprzedaży cyfrowej jeszcze 17 lutego tego roku. Warto także wspomnieć, że artystka jakiś czas temu zasugerowała w mediach społecznościowych, iż obecnie tworzony projekt “All Your Fault” prawdopodobnie zostanie wydany tylko na oddzielnych EP-kach i nie jest wiadomo czy i kiedy ukaże się długogrający album wokalistki. Nowy teledysk Rexhy do utworu “Meant to Be” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus