Bebe Rexha publikuje niewydany dotąd utwór! Posłuchaj piosenki “Naughty”

Amerykańska wokalistka i autorka tekstów Bebe Rexha zdradziła, iż planuje w przyszłym roku wydać kolejną (trzecią) część swojego projektu “All Your Fault”. Do tej pory wokalistka zaprezentowała dwie EP-ki, które promowały takie kompozycje jak “The Way I Are (Dance With Somebody)” czy “I Got You”. W procesie tworzenia wiele piosenek zostało pominiętych, jednak jedna z nich, i to za sprawą samej zainteresowanej, właśnie ujrzała światło dzienne!

Piosenka “Naughty” to niewydana jak dotąd kompozycja z jednej z poprzednich EP-ek Bebe Rexhy, która 29 października została udostępniona przez artystkę za darmo w serwisie Soundcloud. Wokalistka potwierdziła w ten sposób, że utwór prawdopodobnie nie zostanie już ukończony ani udostępniony na żadnym z jej nadchodzących projektów. Za produkcję “Naughty” odpowiada DJ Mustard, który tworzył już piosenki dla takich gwiazd jak Britney Spears, Rihanna czy Fergie.

Przypomnijmy, że druga część projektu Rexhy, “All Your Fault: Pt. 2”, trafiła do sprzedaży cyfrowej 11 sierpnia tego roku. Warto w tym miejscu wspomnieć, że artystka jakiś czas temu zasugerowała w mediach społecznościowych, iż obecnie tworzony projekt “All Your Fault” prawdopodobnie zostanie wydany tylko na oddzielnych EP-kach i nie wiemy dotąd czy i kiedy ukaże się długogrający album wokalistki. Piosenki “Naughty” możecie posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus