pinkbeautifultraumapromo

“Beautiful Trauma” od P!nk już w sprzedaży! Posłuchaj nowego wydawnictwa artystki

Amerykańska wokalistka Alecia Moore, znana szerszej publiczności jako P!nk, powraca po kilkuletniej przerwie z nowym albumem. Jak do tej wydawnictwo promuje singiel “What About Us” wydany wraz z towarzyszącym mu teledyskiem, który został ciepło przyjęty przez fanów. Dzisiaj premierę miał album artystki zatytułowany “Beautiful Trauma”!

Wydawnictwo “Beautiful Trauma” to już siódmy album w karierze P!nk, który trafił do sprzedaży cyfrowej i fizycznej oraz serwisów streamingowych 13 października tego roku. Pierwszym singlem promującym był utwór “What About Us”, a już niedługo spodziewać się możemy premiery drugiego singla, którym będzie utwór “Revenge” (nagrany we współpracy z raperem Eminemem), a nie tak jak wcześniej wspominała wokalistka – “You Get My Love”.

pink-beautifultrauma-cover

P!nk / RCA Records

Tracklista:

 1. Beautiful Trauma
 2. Revenge (feat. Eminem)
 3. Whatever You Want
 4. What About Us
 5. But We Lost It
 6. Barbies
 7. Where We Go
 8. For Now
 9. Secrets
 10. Better Life
 11. I Am Here
 12. Wild Hearts Can’t Be Broken
 13. You Get My Love

Przypomnijmy, że poprzedni studyjny album P!nk“The Truth About Love”, trafił do sprzedaży jeszcze we wrześniu 2012 roku. Z wydawnictwa ukazały się takie hity jak “Blow Me (One Last Kiss)”“Try” czy “Just Give Me a Reason”, które królowały na listach przebojów na całym świecie przez wiele miesięcy. Najnowszego albumu artystki możecie posłuchać poniżej. Jak Wam przypadła P!nk w nowej odsłonie?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus