Anne-Marie w Polsce! Gdzie i kiedy? | POPHEART.pl

Anne-Marie na pierwszym klubowym koncercie w Polsce! Kiedy i gdzie wystąpi wokalistka?

Angielska wokalistka i autorka tekstów Anne-Marie przygotowuje się obecnie do premiery swojego debiutanckiego albumu. Po ogromnym sukcesie piosenki “Rockabye” grupy Clean Bandit  z jej udziałem oraz solowych singli “Alarm” i “Ciao Adios” kariera Anne-Marie wyraźnie nabiera rozpędu. Cieszy zatem informacja, że już niedługo możemy spodziewać się pierwszego klubowego koncertu artystki w naszym kraju! Gdzie i kiedy wystąpi?

Anne-Marie to w ostatnim czasie bez wątpienia jedna z najgorętszych wokalistek w światowym popie. Artystka miała już okazję w przeszłości wystąpić w jednym z odcinków na żywo polskiej edycji programu The Voice of Poland, a już w przyszłym roku powróci do naszego kraju po raz kolejny! Tym razem Anne-Marie zagra swój pierwszy klubowy koncert w Polsce, który odbędzie się już 14 kwietnia 2018 roku w Klubie Stodoła! Przedsprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się 4 października, natomiast bilety w cenach 79 zł i 99 zł wejdą do regularnej sprzedaży w piątek, 6 października, o godzinie 11:00 na LiveNation.pl, Ticketmaster.pl, Stodola.pl i w salonach sieci Empik.

Warto wspomnieć, że pierwsze kroki w muzycznym świecie Anne-Marie stawiała jeszcze w chórkach zespołu Rudimental, z którym później nagrała kilka piosenek na ich ostatnią płytę “We The Generation”. Sama artystka współpracowała już także z takimi gwiazdami jak Snakehips w “Either Way” czy Nickiem Jonasem w “Remember I Told You”. Jej najbardziej znanymi solowymi utworami są jak dotąd “Alarm” oraz “Ciao Adios”, które zajmowały dosyć wysokie pozycje na listach przebojów w wielu krajach europejskich. Poniżej prezentujemy Wam natomiast premierowy singiel wokalistki zatytułowany “Heavy”Wybierzecie się na koncert Anne-Marie?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus