Ania Dąbrowska płyta The Best Of | POPHEART.pl

Ania Dąbrowska zapowiada nowy album. Poznaj szczegóły!

Już 10. listopada ukaże się nowy album Ani Dąbrowskiej. Będzie to pierwsza w karierze wokalistki kompilacja jej największych hitów. Płyta „The Best Of” zawierać będzie dodatkowo nowy utwór “Z Tobą nie umiem wygrać”, jak i przebój „Porady na zdrady (Dreszcze)”. Płyta zapowiadana była na specjalnej stronie jako “Projekt X”. Kompilacja największych przebojów zawiera 15 utworów, pokazujących pełen przekrój i ewolucję muzycznego stylu artystki.

Na kompilacji największych przebojów Ani Dąbrowskiej, jak na dłoni widać ewolucję muzycznego stylu piosenkarki – od avant-popowego, delikatnie elektronicznego debiutu, przez akustyczne, nawiązujące do polskiej muzyki lat 60. i 70. piosenki z „Kilka historii na ten sam temat”, nieco bardziej eklektyczne, zagłębiające się raz w estetykę lat 50. („Nigdy więcej nie tańcz ze mną”), raz w epokę disco („W spodniach czy w sukience”) utwory z jej trzeciego albumu, wieńczącą przygodę z retro płytą z filmowymi piosenkami, aż po zwrot w kierunku współczesnego popu, zainicjowanego w bardziej alternatywnej odsłonie na „Bawię się świetnie” i podkreślonego na przebojowej, podwójnie platynowej „Dla naiwnych marzycieli”.

Album, ukazuje się na CD oraz limitowanym, podwójnym winylu.

TRACKLISTA:

1. Z Tobą nie umiem wygrać
2. W głowie
3. Tego chciałam
4. Nigdy więcej nie tańcz ze mną
5. W spodniach czy w sukience
6. Trudno mi się przyznać
7. Nieprawda
8. Bawię się świetnie
9. Nigdy nie mów nigdy
10. Charlie, Charlie
11. Czekam…
12. Wiosna
13. Bang Bang
14. Porady Na Zdrady [Dreszcze]
15. Nieprawda (Gromee Remix)

 

 

 

 

źródło: mat. prasowe Sony Music Poland

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus