rachelplatten-waves

Album Rachel Platten “Waves” już w sprzedaży! Posłuchaj nowego wydawnictwa wokalistki

Amerykańska wokalistka i autorka tekstów Rachel Platten zdobyła rozgłos w muzycznym świecie za sprawą swojego utworu “Fight Song” wydanego w 2015 roku. Od tamtej pory dużo się nie zmieniło w życiu artystki, która podpisała kontrakt z dużą wytwórnią i wydała album “Wildfire”. Od premiery minęło półtorej roku i Rachel podzieliła się z fanami zupełnie nowym utworem “Broken Glass” zapowiadającym drugi (czwarty ogólnie) krążek. Wczoraj nastąpiła premiera albumu “Waves”!

Krążek “Waves” to drugi album Rachel Platten wydany pod szyldem wytwórni Columbia Records, który trafił do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 27 października. Pierwszym singlem promującym był utwór “Broken Glass” wyprodukowany przez duet Stargate, a przedpremierowo fani mogli usłyszeć kompozycje “Perfect for You” i “Collide”. Na krążku znajdziemy łącznie 13 kompozycji dla wersji standardowej oraz 16 dla edycji sprzedawanych w sklepach Target.

Rachel Platten - Waves okładka

Rachel Platten / Columbia Records

Tracklista:

 1. Perfect for You
 2. Whole Heart
 3. Collide
 4. Keep Up
 5. Broken Glass
 6. Shivers
 7. Loose Ends
 8. Labels
 9. Loveback
 10. Hands
 11. Fooling You
 12. Good Life
 13. Grace
 14. Even If It Hurts
 15. Without You
 16. Wild

Przypomnijmy, że ostatnim albumem Rachel Platten był wydany w 2016 roku krążek “Wildfire”, który promowały single: “Fight Song”, “Stand by You” czy “Better Place”. Artystka zanim podpisała kontrakt płytowy z dużą wytwórnią, wydała własnym sumptem dwa studyjne krążki. Najnowszego albumu artystki możecie posłuchać poniżej! Jak Wam się podoba nowa twórczość Rachel Platten?

Udostępnij na Google Plus