Akustyczna EP-ka Miley Cyrus już dostępna w serwisie Spotify!

Amerykańska wokalistka Miley Cyrus powróciła niedawno do muzycznego świata z zupełnie nowym albumem. Wydawnictwo “Younger Now” to nie tylko najbardziej osobista płyta w jej karierze, ale także kolejny rozdział, który pozwolił Cyrus ukazać jej artystyczną wrażliwość od zupełnie innej strony. Dla fanów artystki mamy w związku z tym niespodziankę, która na pewno umili Wam dzisiejszy dzień!

W serwisie Spotify ukazała się właśnie specjalna, akustyczna EP-ka Miley Cyrus, na której fani znajdą dwie premierowe kompozycje. Jedną z nich jest alternatywna wersja zawartego na albumie utworu “Bad Mood”, natomiast kolejna to cover piosenki Toma Petty’ego zatytułowanej “Wildflowers”, którą Cyrus wykonywała już na żywo przy różnych okazjach. Obie kompozycje zostały zrealizowane i nagrane w Spotify Studios w Nowym Jorku oraz udostępnione ekskluzywnie właśnie w tym serwisie.

Przypomnijmy, że Miley Cyrus ma na swoim koncie jak dotąd sześć studyjnych albumów, które podbiły listę Billboardu, pięć wyprzedanych tras koncertowych i ponad 30 milionów sprzedanych utworów. Płyta “Younger Now” trafiła do sprzedaży we wrześniu tego roku i zawiera najnowszy hit artystki “Malibu”. Akustycznej EP-ki Miley możecie oczywiście posłuchać poniżej! Jak Wam się podoba?

Udostępnij na Google Plus