Znamy tytuł i okładkę nowego albumu Kelly Clarkson! Premiera płyty już wkrótce

Amerykańska wokalistka Kelly Clarkson od dłuższego czasu przygotowuje się do wydania swojej kolejnej studyjnej płyty. Artystka zaprezentowała dziś rano dwie premierowe kompozycje z wydawnictwa zatytułowane “Love So Soft” i “Move You”, a teraz poznaliśmy już pierwsze szczegóły jej ósmego krążka. Co już wiemy o nowej płycie Kelly?

Ósmy studyjny album Kelly Clarkson został już zatytułowany „Meaning Of Life” i według różnych źródeł ukaże się prawdopodobnie już 27 października tego roku dzięki wytwórni Atlantic Records, do której wokalistka przeszła niedawno z należącego do Sony RCA Records. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami płyta ma być zupełnie nowym rozdziałem w jej karierze, a muzycznie oscylować ma ona w granicach muzyki pop oraz soul. Zapowiedzią płyty jest wydany 7 września podwójny singiel, który zawiera piosenki „Love So Soft” oraz „Move You”. Pełna tracklista nie jest jeszcze w tym momencie znana, ale na albumie znajdą się prawdopodobnie także zapowiadane wcześniej kompozycje takie jak “Heat”, “Didn’t I” czy “Whole Lotta Woman”.

Kelly Clarkson - Meaning of Life cover

Kelly Clarkson / Atlantic Records

Dwa wydane właśnie utwory artystka zaśpiewa po raz pierwszy na żywo już jutro w amerykańskim programie „TODAY Show”. Przypomnijmy, że dorobek artystyczny Kelly Clarkson zamyka wydany jeszcze pod szyldem wytwórni RCA Records album „Piece by Piece”, który promowany trzy single: „Hearbeat Song”, “Invincible” oraz hitowe “Piece by Piece”. Dwie nowe piosenki Clarkson prezentujemy Wam poniżej. Czekacie na nowy album Kelly?

Udostępnij na Google Plus