Znamy pierwsze szczegóły czwartego albumu Jessie J! Premiera głównego singla już w ten piątek!

Brytyjska wokalistka i autorka tekstów Jessie J potwierdziła jakiś czas temu zakończenie prac nad swoim nowym materiałem. Po dość krytycznie przyjętym krążku „Sweet Talker” fani martwili się o przyszłość artystki, której promocja po dużym sukcesie piosenki „Bang Bang” z Arianą Grande i Nicki Minaj wyraźnie zwolniła, jednak Cornish nie poddaje się i już planuje swój wielki powrót! Znamy już tytuł jej kolejnego albumu, a także szczegóły pierwszego singla, który trafić ma do sprzedaży już w ten piątek!

Nowy materiał od Jessie J jest prawdopodobnie jednym z najbardziej oczekiwanych powrotów tego roku w muzyce pop. W tym momencie wiemy już, że czwarty studyjny album wokalistki zatytułowany jest prawdopodobnie “R.O.S.E.”, co jest jest jednocześnie akronimem od “R.ealisations O.bsessions S.ex E.mpowerment” oraz hołdem Cornish dla jej mamy Rose, która “dała jej najpiękniejszy prezent – życie”. Premiera wydawnictwa odbyć się ma podobno jeszcze w tym roku. Przypomnijmy, że w zeszłym roku Cornish potwierdziła już, że jest gotowa na rozpoczęcie pisania nowej płyty, a w niedawnym wywiadzie dla portalu Billboard zdradziła także, że na nowym wydawnictwie planuje powrócić do klimatów płyty „Who You Are” i współpracuje już z DJ-em Camperem nad kolejnymi kompozycjami.

To jednak nie wszystkie dobre wiadomości dla fanów Jessie J! Zgodnie z najnowszymi informacjami pierwszy singiel z nadchodzącego wydawnictwa wokalistki trafi do serwisów streamingowych i sprzedaży cyfrowej już w ten piątek, 15 września. Kompozycja została zatytułowana “Think About That” i podobno różni się znacznie od popowego materiału zawartego na jej ostatnich płytach. Przekonamy się o tym zapewne już niedługo!

Przypomnijmy, że ostatni studyjny album Jessie J zatytułowany „Sweet Talker” ukazał się jeszcze w 2014 roku, a przez mijające miesiące wokalistka uraczyła także fanów coverem piosenki „Can’t Take My Eyes Off You” oraz oryginalnym utworem “Real Deal” nagranymi na potrzeby różnych kampanii reklamowych. Poniżej prezentujemy Wam udostępnione właśnie nagranie, na którym artystka opowiada o nowym projekcie oraz związanym z nim emocjach. Trzymamy kciuki za Jessie i jej wielki muzyczny powrót! Czekacie na jej nowe piosenki?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus