Znamy pełną tracklistę nowego albumu Demi Lovato! Jakie utwory znajdziemy na “Tell Me You Love Me”?

Amerykańska wokalistka Demi Lovato oficjalnie rozpoczyna promocję swojego nadchodzącego albumu. Po niedawnej premierze singla „Sorry Not Sorry” oraz zrealizowanego do niego teledysku, które znacząco odbiegały od dotychczasowych dokonań artystki, Lovato skupiła się na dopracowywaniu nowego materiału, który usłyszymy w całości już wkrótce! O kolejnej płycie Demi wiemy już teraz praktycznie wszystko, bowiem w sieci zadebiutowała właśnie także pełna tracklista wydawnictwa.

Szósta studyjna płyta Demi Lovato została zatytułowana „Tell Me You Love Me” i według zapowiedzi trafić ma do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych już 29 września. Zgodnie z ujawnionymi dziś informacjami na standardowej edycji albumu znajdziemy dwanaście premierowych kompozycji, w tym wydane jak dotąd piosenki “Sorry Not Sorry”, “You Don’t Do It For Me Anymore” oraz tytułowe “Tell Me You Love Me”. Do sprzedaży trafi także edycja deluxe wydawnictwa, na której prawdopodobnie znajdziemy trzy dodatkowe utwory, w tym hitowy singiel “Instruction”. Wszystkie szczegóły płyty prezentujemy Wam poniżej!

Demi Lovato / Island Records / Safehouse Records

Demi Lovato - Tell Me You Love Me deluxe cover

Demi Lovato / Island Records / Safehouse Records

Tracklista:
1. Sorry Not Sorry
2. Tell Me You Love Me
3. Sexy Dirty Love
4. You Don’t Do It For Me Anymore
5. Daddy Issues
6. Ruin The Friendship
7. Only Forever
8. Lonely
9. Cry Baby
10. Games
11. Concentrate
12. Hitchhiker
13. Instruction (Jax Jones feat. Demi Lovato & Stefflon Don) [Deluxe]
14. Sorry Not Sorry (Acoustic) [Deluxe]
15. No Promises (Acoustic) [Deluxe]

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Demi Lovato zamyka wydany w 2015 roku album „Confident”, z którego pochodzą single „Cool For the Summer”, „Stone Cold” oraz tytułowe „Confident”. Warto wspomnieć, że artystka otrzymała również za ten krążek nominację do nagrody Grammy w kategorii Best Pop Vocal Album. Wydanych dotychczas z albumu utworów możecie posłuchać poniżej! Do premiery nowej płyty Demi pozostało niewiele ponad dwa tygodnie! Czekacie na szósty album Lovato?

Udostępnij na Google Plus