zaynsia

Zayn i Sia w duecie! Znamy szczegóły nowego singla “Dusk Till Dawn”

Angielski wokalista i autor tekstów Zayn Malik przygotowuje się obecnie do wydania swojego drugiego studyjnego wydawnictwa. Przez ostatnie miesiące artysta skupił się co prawda głównie na innych aktywnościach zawodowych, jednak po wydanym w marcu singlu “Still Got Time” wielu fanów nieprzerwanie czeka na nowy album, który będzie nam dane usłyszeć podobno już wkrótce. Tymczasem do sieci trafiły właśnie informacje na temat nowego utworu artysty!

“Dusk Till Dawn” to piosenka Zayna, której premiera zaplanowana jest na 7 września i według informacji od samego zainteresowanego usłyszymy w niej gościnnie australijską wokalistkę Się. Na ten moment nie jest wiadome czy utwór zwiastuje nadchodzący album, czy jest to jedynie projekt poboczny. Prawdopodobnie do singla powstał już teledysk, który niewykluczone, że będzie miał swoją premierę wraz z utworem. Na ten moment nie są też jeszcze znane szczegóły samej piosenki, jednak z opublikowanej grafiki promującej klip możemy dowiedzieć się, iż jego reżyserem jest Marc Webb, a w samej wizualnej odsłonie wystąpi aktorka Jemima Kirke.

#DuskTillDawn ft @siathisisacting • 7th Sept

Post udostępniony przez Zayn Malik (@zayn)

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Zayna zamyka wydany w zeszłym roku album “Mind of Mine”, który dotarł m.in. do 1. miejsca list sprzedaży w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Ostatnim singlem wokalisty był do niedawna natomiast wydany w tym roku duet z kanadyjskim raperem PartyNextDoorem “Still Got Time”. Jesteście ciekawi nowego singla?

Udostępnij na Google Plus