X Ambassadors prezentują teledysk do najnowszego singla! Zobacz klip do utworu “Ahead of Myself”

Amerykański zespół X Ambassadors przygotowuje się obecnie do wydania swojego kolejnego studyjnego albumu. Po sporym sukcesie ich poprzedniego wydawnictwa “VHS”, które wygenerowało takie hity jak “Unsteady” czy hitowe “Renegades”, panowie skupili się na pracach nad premierowym materiałem, który planują wydać podobno już wkrótce. Póki co jednak w ramach oczekiwania do sieci trafił nowy teledysk zrealizowany do ich ostatniego singla.

Piosenka “Ahead of Myself” jest kolejnym singlem zapowiadającym drugi studyjny album zespołu X Ambassadors, który trafić ma do sklepów w ciągu najbliższych miesięcy. Utwór trafił do serwisów streamingowych i sprzedaży cyfrowej jeszcze w lipcu tego roku, natomiast dwa miesiące później w sieci zadebiutował zrealizowany do singla teledysk. Przypomnijmy, że nowe wydawnictwo X Ambassadors zapowiadały już jak dotąd trzy piosenki: “Hoping”, “Torches” oraz “The Devil You Know”.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię zespołu zamyka wydany w czerwcu 2015 roku album “VHS”, który dotarł odpowiednio do drugiego i siódmego miejsca na listach sprzedaży w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Panowie brali także udział w nagraniach do ścieżki dźwiękowej do hitowego filmu “Legion Samobójców”, gdzie wraz z innymi zaproszonymi gośćmi wykonywali piosenkę “Sucker For Pain”. Teledysk do utworu “Ahead of Myself” prezentujemy Wam poniżej! Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus