“Witness: The Tour” – Katy Perry wyruszyła w trasę

Wczorajszego wieczoru Katy Perry wystąpiła przed dwudziestotysięczną publicznością w Montrealu, gdzie odbył się pierwszy koncert “Witness: The Tour”. Piosenkarka podczas swojego kolorowego i energetycznego show zaprezentowała zarówno utwory z najnowszej płyty – “Witness”, jak również starsze, bardziej znane hity. Tournée amerykańskiej gwiazdy ma objąć 85 koncertów na trzech kontynentach, a jego zakończenie zaplanowane jest na 21 sierpnia 2018 roku koncertem w Auckland w Nowej Zelandii. 

Setlista:

ACT I:
1. “Witness”
2. “Roulette”
3. “Dark Horse”
4. “Chained To The Rhythm”

ACT II:
5. “Teenage Dream”
6. “Hot ‘N Cold”
7. “Last Friday Night (T.G.I.F)”
8. “California Gurls”
9. “I Kissed A Girl”

ACT III:
10. “Deja Vu”
11. “Tsunami”
12. “E.T.”
13. “Bon Appetit”

ACT IV:
14. “Thinking Of You”
15. “Save As A Draft”
16. “Power”

ACT V:
17. “Hey Hey Hey”
18. “Part Of Me”
19. “Swish Swish”
20. “Roar”

Encore:
21. “Firework”

Artystka w trakcie swojego show prezentowała się w kilku ekstrawaganckich strojach, a  sam koncert zakończyła utworem “Firework”, podczas którego stała na wielkiej dłoni. Na scenie możemy również zobaczyć wielkie kostki do gry, flamingi czy róże, a podczas utworu “Swish Swish”, Katy zaprosiła jednego z fanów, aby zagrał z nią w… koszykówkę. To wszystko i wiele więcej działo się na tle telebimu w kształcie wielkiego oka.
Warto wspomnieć, iż trasa rozpoczęła się z dwutygodniowym opóźnieniem. W połowie sierpnia, piosenkarka ogłosiła, iż jest zmuszona przełożyć pierwsze sześć zaplanowanych koncertów ze względu na “opóźnienia w produkcji”. Wokalistka ma jednak wciąż problem z wyprzedaniem wejściówek na swoje show – bilety na najbliższe wydarzenia wciąż są w dużej części dostępne, mimo iż w niektórych miastach można było je kupić za… 9 dolarów.

Podoba Wam się koncertowa setlista? Chcielibyście, aby Katy Perry odwiedziła Polskę w ramach “Witness: The Tour”?

IT'S TOMORROW!!! CAN'T WAIT TO FINALLY 👁U❗ #WITNESSTHETOUR

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

‪3️⃣ days till #WITNESSTHETOUR 👁❗‬

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

https://www.instagram.com/p/BZFNYAKlPV9/?taken-by=katyperry

 

Udostępnij na Google Plus