Wiemy (prawie) wszystko o nowym albumie Palomy Faith!

Już 17 listopada premiera czwartego albumu Palomy Faith “The Architect” To pierwsze nowe studyjne działo Palomy od trzech lat. Przy płycie udzielały się – wokalnie, bądź jako współautorzy czy producenci – takie gwiazdy jak Sia, John Legend, Rag’n’Bone Man, aktor Samuel L. Jackson, aktywista Owen Jones a także Starsmith.

„The Architect” to wgląd w osobiste i polityczne przekonania wokalistki, dotykający takich tematów jak macierzyństwo, niepokoje społeczne, wpływ technologii na poczucie osamotnienia, ale także przyszłość świata zachodniego, Donald Trump czy wątek uchodźców. Muzycznie to wciąż klasyczna Paloma – od orkiestrowych brzmień przez soul, disco czy electro pop.

– To płyta obserwacyjna. Zdecydowałam, że tym razem nie będę pisać o miłości. Chciałam poruszyć polityczne tematy z perspektywy zwykłego człowieka, który obserwuje cierpienie. Każda piosenka na płycie sięga do innej kieszonki socjologiczno-politycznej. To też płyta skoncentrowana na przyszłości, inaczej niż moje poprzednie dokonania. Teraz, kiedy jestem matką, bardziej niż kiedykolwiek chcę zmieniać świat na lepsze – tak o krążku mówi Paloma.

Tracklista:
1. Evolution (ft. Samuel L. Jackson)
2. The Architect
3. Guilty
4. Crybaby
5. I’ll Be Gentle (ft. John Legend)
6. Politics of Hope (ft. Owen Jones)
7. Kings and Queens
8. Surrender
9. Warrior
10. Til I’m Done
11. Lost and Lonely
12. Still Around
13. Pawns (ft. Baby N’Sola, Janelle Martin & Naomi Miller)
14. WW3
15. Love Me As I Am

wersja deluxe:
16. Power to the Peaceful
17. Tonight’s Not the Only Night
18. My Body
19. Price of Fame

 

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus