WALK THE MOON powracają z nowym singlem! Zobacz teledysk do utworu “One Foot”

Amerykański zespół WALK THE MOON oficjalnie powraca ze swoim najnowszym singlem! Po olbrzymim sukcesie utworu “Shut Up and Dance” panowie kontynuowali promocje związane z poprzednim wydawnictwem, jednak żadna z kolejnych piosenek nie dała rady powtórzyć sukcesu na miarę ich poprzednika. Teraz panowie powracają ze zdwojoną siłą aby kolejny raz spróbować podbić światowe listy przebojów!

Singiel “One Foot” to pierwszy singiel promujący nadchodzące wydawnictwo WALK THE MOON zatytułowane “What If Nothing”, które trafić ma do sprzedaży jeszcze w tym roku nakładem wytwórni RCA Records. Wraz z premierą kompozycji w sieci zadebiutował także zrealizowany do niej teledysk. Panowie wykonywali już ten utwór na żywo podczas niedawnych występów, a teraz fani mają okazję usłyszeć go po raz pierwszy w wersji studyjnej. Wszystkie szczegóły nowej płyty zespołu poznamy zapewne już wkrótce.

Przypomnijmy, że zespół WALK THE MOON głównie znany jest z popularnego w 2015 roku utworu “Shut Up and Dance”, który zapewnił im wtedy miejsce w pierwszej dziesiątce list przebojów w ponad piętnastu krajach. Dyskografię grupy zamyka natomiast wydany w 2014 roku album “Talking is Hard”, który dotarł do 14. miejsca amerykańskiej listy Billboard 200. Teledysk do singla “One Foot” prezentujemy poniżej! Udany powrót?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus