The Chainsmokers oskarżeni o RASIZM! Podczas wywiadu w Chinach Alex Pall żartował z… jedzenia psów!

Trzeba przyznać, że ostatnim czasie o amerykańskim duecie The Chainsmokers było stosunkowo cicho. Panowie ostatnie tygodnie spędzili w większości na koncertowaniu i raczej stronili od skandali, które położyły się swego czasu cieniem na ich całkiem nieźle prosperującej karierze. Na powrót chłopaków na pierwsze strony gazet nie trzeba było jednak długo czekać, a wszystko przez ich niedawny wywiad w Chinach, który kolejny raz zapewnia im rozgłos i – niestety – kolejny raz w sposób negatywny.

Ten wywiad panowie z pewnością zapamiętają do końca życia. The Chainsmokers udzielili niedawno wywiadu dziennikarzowi pracującemu przy festiwalu Ultra China, podczas którego duet miał okazję zaprezentować się na żywo przed chińską publicznością. Wszystko szło dobrze do momentu, w którym dziennikarz postanowił zapytać czy jeden z chłopaków, Alex Pall, zabiera ze sobą w trasę koncertową swojego psa o imieniu Cheddar. Jego odpowiedź miała być co prawda żartem, ale prowadzący rozmowę dziennikarz (i tysiące internautów po opublikowaniu nagrania) najwyraźniej nie podzielają jego poczucia humoru…

Dziennikarz: Zabierasz ze sobą psa w trasę?
Alex Pall: Próbowałem, ale jest nieznośna. Gdybym mógł ją gdziekolwiek zabrać, to z pewnością bym to zrobił. Cóż, nie wiem czy zabrałbym ją do Chin…

Miny dziennikarza i kolegi Palla, Andrew Taggarta, były rzeczywiście bezcenne. Zobaczcie sami:

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać: panowie zostali oczywiście posądzeni o rasizm, a pod ich adresem kolejny raz posypała się lawina bardzo negatywnych komentarzy. Warto wspomnieć, że Pall wybrał raczej nie najlepszy moment na taki skandal – w najbliższym czasie na rynku ukazać ma się bowiem nowe wydawnictwo południowokoreańskiej grupy BTS, które zawierać będzie zrealizowany z The Chainsmokers utwór “Best Of Me”. Panowie musieli więc szybko zareagować na ostrą krytykę ze strony fanów, co uczynili dwa dni temu na ich oficjalnym koncie na Twitterze.

W oświadczeniu Alexa Palla możemy przeczytać: “Wypowiedziałem się w wywiadzie na temat moich wątpliwości dotyczących zabrania swojego psa do Chin z powodu doniesień medialnych, według których psy są mordowane w poszczególnych regionach. Opublikowaliśmy filmik żeby pokazać jak bardzo kochamy swoich chińskich fanów. Nigdy nie zrobilibyśmy niczego żeby celowo zasmucić naszych fanów i przepraszamy jeśli ktokolwiek poczuł się dotknięty. Każdego kto chce pomóc w zapobieganiu mordowania psów zachęcamy do wejścia na stronę stopyulinforever.org”

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus