SONIAMIKI w teledysku do nowego singla “Chcemy”

SONIAMIKI, czyli Zosia Mikucka ma na swoim koncie trzy albumu, ale dopiero wydany w ubiegłym roku krążek “Federico” przyniósł jej popularność i uznanie wśród słuchaczy. W tym roku wokalistka powróciła z nowym materiałem. Teledysk do “Chcemy” to jak mówi sama zainteresowany – totalny “self made”.

Klip powstał w wakacje 2017 z „chwil” moich przyjaciół. #nofilter videa, zupełna prawdziwość, bez stylizacji bez wymyślania. Ulotność tych momentów i ich niepowtarzalność jest mocą tego pomysłu. Niepowtarzalność ludzi jest oczywistą obserwacja, ale dla mnie jest to wciąż mocno inspirujący wątek życia. Kolekcja ujęć pochodzi z insta stories ludzi z którymi spędzam czas i z którymi się dobrze znam. Za ich zgodą użyłam fragmentów ich „życia do zobrazowania nowego singla. W “Chcemy ” śpiewam o miłości, o przeżywaniu wszystkiego w bardzo intensywny sposób – tak o nowym utworze i teledysku mówi SONIAMIKI.

Za tekst i muzykę odpowiada sama SONIAMIKI.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus