Sky Ferreira zapowiada nową muzykę

W tym roku minęły 3 lata od momentu, w którym Sky Ferreira poinformowała fanów, że pracuje nad swoim drugim albumem. Krążek jednak do tej pory nie ujrzał światła dziennego. Wydaje się, że wokalistka jest zmęczona czekaniem i weźmie sprawę w swoje ręce.

Wygląda na to, że Sky nie może dogadać się ze swoją wytwórnią w temacie swojego drugiego krążka zatytułowanego “Masochism”. Premiera płyty była była początkowo zaplanowana na koniec 2015 roku, jednak album ostatecznie się nie ukazał. Teraz artystka poinformowała fanów, że wkrótce wyda swoją nową muzyką, ale nie będzie to długo oczekiwany album.

Wkrótce wypuszczę nową muzyką (nie będzie to album), ponieważ nikt nie będzie mówił mi co mogę robić, a czego nie, ponieważ jestem dorosła (wliczając w to jedzenie słodyczy z rana).

https://www.instagram.com/p/BY-gbiBn71X/?taken-by=skyferreira

 

Przypominamy, że dyskografię wokalistki zamyka jej debiutancki album “Night Time, My Time” wydany w 2013 roku. Ostatnio Sky mogliśmy obejrzeć w filmie “Baby Driver”, do którego nagrała również nową wersję utworu “Easy” z repertuaru Commodores.

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus