Sam Smith powraca z nowym singlem! Posłuchaj premierowej kompozycji “Too Good At Goodbyes”

Brytyjski piosenkarz Sam Smith, znany z takich hitów jak „Stay With Me” czy “I’m Not the Only One”, kazał fanom długo czekać na swój wielki powrót. Niedawno poznaliśmy pierwsze szczegóły nowego albumu artysty, który ukazać się ma podobno już wkrótce, a już dziś do serwisów streamingowych i sprzedaży cyfrowej trafił pierwszy singiel z wydawnictwa! Jesteście gotowi na wielki powrót wokalisty?

Piosenka “Too Good At Goodbyes” jest pierwszym przedsmakiem zapowiadanej od dawna drugiej płyty artysty zatytułowanej „TPH – 50HR”, która trafić ma do sprzedaży jeszcze w tym roku nakładem wytwórni Capitol Records. Smith kolejny raz postanowił postawić na emocjonalną balladę, która na pewno znajdzie się w tym roku na niejednej jesiennej playliście. Utwór oficjalnie zadebiutował w sieci 8 września, a zrealizowany do niego teledysk ukazać się ma prawdopodobnie już wkrótce.

Sam Smith - Too Good At Goodbyes cover

Sam Smith / Capitol Records

Przypomnijmy, że Sam Smith stał się rozpoznawalny za sprawą gościnnego udziału w piosenkach Disclosure („Latch”) oraz Naughty Boy’a („La La La”). W 2014 roku do sprzedaży trafiła jego debiutancka płyta „In The Lonely Hour, która bardzo szybko stała się bestsellerem. Nad nowymi utworami wokalista pracował podobno m.in. z zespołem Clean Bandit, Timbalandem, Naughty Boy’em czy Frances. Piosenki “Too Good At Goodbyes” możecie oczywiście posłuchać poniżej! Jak Wam się podoba? Czekacie na nową płytę Sama?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus