avicii-lonelytogether

Rita Ora w najnowszym teledysku Aviciiego! Zobacz klip do utworu “Lonely Together”

Szwedzki DJ i producent Tim Bergling, znany w muzycznym świecie jako Avicii, kończy powoli prace nad swoim trzecim studyjnym albumem, który ma zostać wydany w formie trzech EP-ek. Rozpoczęcie produkcji nowych utworów nastąpiło jeszcze w kwietniu zeszłego roku, a sam artysta w ostatnim czasie wydał już pierwszą z trzech części zatytułowaną “AVĪCI (01)”. Ostatnim singlem promującym to wydawnictwo był singiel “Lonely Together” nagrany wraz z wokalistką Ritą Orą, a wczoraj premierę miał również klip!

“Lonely Together” to utwór nagrany we współpracy z wokalistką Ritą Orą i promujący EP-kę Avicii’ego “AVĪCI (01)”, która jest pierwszą z trzech planowanych przez producenta. Piosenka została wyprodukowana przez Berglinga wraz z pomocą Benny’ego Blanco, Cashmere Cata i Andrew Watta, którzy również współpisali kawałek. Teledysk do singla miał swoją premierę wczoraj na oficjalnym kanale artysty w serwisie YouTube. Klip został wyreżyserowany przez Levana Tsikurishviliego i ujrzymy w nim Ritę Orę.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Aviciiego zamyka wydany dwa lata temu krążek “Stories”, który wydał na świat jego ostatni hit “Waiting For Love”. Warto także wspomnieć, że producent jakiś czas temu oficjalnie ogłosił rezygnację z koncertowania, co w połączeniu z zeszłoroczną zmianą wytwórni może wskazywać na zmianę priorytetów DJ-a, który woli się aktualnie skupić dużo bardziej na samym tworzeniu muzyki. Poniżej prezentujemy Wam klip do najnowszego singla “Lonely Together”. Jak Wam się podoba?

Udostępnij na Google Plus