Rebecca Black zdradza szczegóły debiutanckiej EP-ki! Poznaj szczegóły wydawnictwa “RE / BL”

Amerykańska wokalistka i YouTuberka Rebecca Black po wydaniu najnowszego singla “Heart Full Of Scars” zapowiedziała również wydanie EP-ki, której będzie mieć swoją premierę jeszcze w tym miesiącu! Choć trudno w to uwierzyć, to debiutancki singiel gwiazdy internetu, “Friday”, miał swoją premierę jeszcze w 2011 roku. Od tego czasu jednak dużo się zmieniło, a sama artystka dojrzała i do tej pory wydała kilka singli.

Nadchodząca EP-ka Black zatytułowana “RE / BL” trafi do sprzedaży 15 września w serwisach cyfrowych i streamingowych. Jest to pierwsze tak duże wydawnictwo na koncie wokalistki, które zostanie wydane jej własnym sumptem. W skład “RE / BL” wejdą opublikowane wcześniej single: “The Great Divide”, “Foolish” oraz najnowszy “Heart Full of Scars”. Rebecca Black zapowiedziała również trasę koncertową promującą gdzie odwiedzi kilkanaście największych miast Stanów Zjednoczonych.

Tracklista:

  1. Heart Full of Scars
  2. Foolish
  3. Wasted Youth
  4. Satellite
  5. The Great Divide (Crash Cove Remix)
  6. The Great Divide
Rebecca Black - RE / BL okladka

Rebecca Black

Przypomnijmy, że ostatnim singlem Black jest “Heart Full of Scars”, który miał swoją premierę wczoraj wraz z zapowiedzią EP-ki “RE / BL”. Sama wokalistka zdobyła rozgłos dzięki swojemu debiutanckiemu singlowi “Friday”, który stał się hitem Internetu. Najnowszej piosenki artystki możecie posłuchać poniżej! Jesteście ciekawi nadchodzącego wydawnictwa Black?

Udostępnij na Google Plus