PRETTYMUCH opublikowali debiutancki teledysk! Zobacz klip nowej grupy Simona Cowella

Amerykański boyband PRETTYMUCH oficjalnie rozpoczyna swoją drogę w muzycznym biznesie! Stworzony przez Simona Cowella zespół w ciągu ostatnich kilkunastu tygodni dorobił się ogromnej ilości publikacji prasowych, a sami członkowie grupy skupili się na budowaniu swojej pozycji i pozyskiwaniu nowych fanów. Idzie im to chyba nienajgorzej, a niektórzy wydają się widzieć w chłopakach godnych następców najpopularniejszego jak dotąd boybandu Cowella – One Direction.

Grupa PRETTYMUCH powstała kilka miesięcy temu z inicjatywy Simona Cowella, który ma już na koncie stworzenie takich popularnych zespołów jak One Direction czy Fifth Harmony. W jej skład wchodzi pięciu amerykańskich chłopaków, którzy specjalizują się nie tylko w śpiewie, ale także w tańcu: Brandon Arreaga, Nick Mara, Zion Kuwonu, Austin Porter oraz Edwin Honoret. Wykonywane przez nich utwory oscylują oczywiście w granicach szeroko pojętej muzyki pop, jednak mają na swoim koncie także wiele coverów, w tym takich artystów jak Michael Jackson czy Drake.

It’s as PRETTYMUCH as it gets. WOULD YOU MIND – the pretty way… 🔥 link in bio

Post udostępniony przez PRETTYMUCH (@prettymuch)

Ich debiutancki singiel “Would You Mind” ukazał się 20 lipca i zdobył jak dotąd ponad siedemset tysięcy odsłon w samym serwisie YouTube. Wynik ten z pewnością poprawi wydany właśnie teledysk, który ostatecznie zadebiutował w sieci po niemal dwóch miesiącach – 15 września. Pomimo wielu pozytywnych opinii panowie doświadczyli już także dotkliwej krytyki, a oni sami planują podobno pokazać światu, że nie są tylko kolejnym produktem Cowella. Czy faktycznie tak będzie? Przekonamy się zapewne już wkrótce, a póki co teledysk do “Would You Mind” możecie zobaczyć poniżej!

Udostępnij na Google Plus