Premiera singla ALMY! Posłuchaj “Phases” z udziałem French Montany

Fińska wokalistka i autorka tekstów ALMA, która zdobyła popularność dzięki udziale w utworze “Bonfire” Felixa Jaehna jak do tej pory ma na swoim koncie kilka singli oraz EP-kę “Dye My Hair”. Artystka obecnie przygotowuje się do wydania swojej debiutanckiej płyty, którą jak do tej pory promowała piosenka “Chasing Highs”. ALMA zapowiadała również wydanie nowego singla, w którym usłyszeć mieliśmy topową gwiazdę muzyki, a dziś nastąpiła jego premiera!

Piosenka “Phases” to najnowszy singiel ALMY, który miał swoją premierę 22 września tego roku w serwisach sprzedaży cyfrowej oraz streamingowych. Utwór ten został nagrany w kolaboracji z raperem French Montaną, a nie tak jak przypuszczali wcześniej internauci ze szwedzką wokalistką Tove Lo. Do piosenki jak na razie nie powstał jeszcze teledysk, lecz wszystko jest prawdopodobnie kwestią czasu.

Przypomnijmy, że ALMA jak do tej pory ma na swoim koncie EP-kę “Dye My Hair”, z której pochodzą single “Karma” oraz tytułowe “Dye My Hair”. Wokalistka obecnie przygotowuje się do wydania debiutanckiego longplaya, który będzie mieć swoją premierę prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Premierowego singla od ALMY możecie posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba nowy utwór?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus