anne-marie-heavysingiel

Premiera nowej piosenki Anne-Marie. Posłuchaj singla “Heavy”

Angielska wokalistka i autorka tekstów Anne-Marie przygotowuje się obecnie do premiery swojego debiutanckiego albumu. Po ogromnym sukcesie piosenki “Rockabye” grupy Clean Bandit, w którym artystka również miała swój wokalny udział, oraz swoich wydanych singli “Alarm” oraz “Ciao Adios” kariera Anne-Marie nabiera rozpędu. Co więcej, już niedługo możemy się spodziewać premiery nowej piosenki.

Utwór “Heavy” to najnowsza propozycja od Anne-Marie, która 22 września trafiła do sprzedaży cyfrowej oraz serwisów streamingowych. Piosenka jest już kolejnym singlem promującym nadchodzący debiut fonograficzny artystki, który ukazać się ma prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Produkcją najnowszego singla zajęli się Invisible Men, Nana Rogues oraz MNEK.

Warto wspomnieć, że pierwsze kroki w muzycznym świecie Anne-Marie stawiała jeszcze w chórkach zespołu Rudimental, z którym później nagrała kilka piosenek na ich ostatnią płytę “We The Generation”. Sama artystka współpracowała już z takimi gwiazdami jak Snakehips w “Either Way” czy Nickiem Jonasem w “Remember I Told You”. Jej najbardziej znanymi solowymi utworami są jak dotąd “Alarm” oraz “Ciao Adios”, które zajmowały dosyć wysokie pozycje na listach przebojów w wielu krajach europejskich. Poniżej prezentujemy Wam premierowy utwór artystki. Jak myślicie czy nowy singiel również odniesie sukces?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus