pink-beautifultrauma

Premiera kolejnego utworu od P!nk! Posłuchaj “Beautiful Trauma”

Amerykańska wokalistka Alecia Moore, znana szerszej publiczności jako P!nk, powraca po kilkuletniej przerwie z nowym albumem, który ma mieć swoją premierę już za dwa tygodnie. Z nadchodzącego wydawnictwa artystka jak do tej pory zdążyła wydać swój pierwszy singiel “What About Us” wraz z towarzyszącym mu teledyskiem, który został ciepło przyjęty przez fanów. Jednak to nie koniec atrakcji od P!nk, bowiem w oczekiwaniu na krążek artystka postanowiła uraczyć fanów nowym utworem!

“Beautiful Trauma” jest najnowszym utworem promującym nadchodzący album o tym samym tytule, który swoją premierę ma mieć 13 października tego roku. Piosenka została napisana przez artystkę wraz z Jackiem Antonoffem, który zajął się również produkcją. Kompozycja wydana została jako przedsmak nowego krążka i trafiła do sprzedaży 28 września, a jej premiera odbyła się również na oficjalnym kanale artystki w serwisie YouTube oraz w serwisach streamingowych.

Przypomnijmy, że ostatni studyjny album P!nk“The Truth About Love”, trafił do sprzedaży jeszcze we wrześniu 2012 roku. Z wydawnictwa ukazały się takie hity jak “Blow Me (One Last Kiss)”“Try” czy “Just Give Me a Reason”, które królowały na listach przebojów na całym świecie przez wiele miesięcy, a artystka już niedługo zaprezentuje światu swój nowy krążek. Premierowej kompozycji “Beautiful Trauma” możecie posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba nowy utwór?

Udostępnij na Google Plus