hurts-desire

Premiera kolejnego utworu od Hurts! Posłuchaj “Hold on to Me”

Brytyjski duet Hurts, w skład którego wchodzą niezmiennie od lat Adam Anderson i Theo Hutchcraft, jeszcze w tym miesiącu wyda swój nowy album i ponownie wyruszy w trasę koncertową. Do tej pory nową erę promowały piosenki “Beautiful Ones” oraz “Ready to Go”, a w oczekiwaniu na nadchodzące wydawnictwo duet postanowił podzielić się z fanami kolejnym utworem!

Piosenka “Hold on to Me” jest utworem promującym z nadchodzącego albumu “Desire”, który ma mieć swoją premierę 29 września nakładem wytwórni Sony Music Entertainment. Utwór został napisany, tak jak w przypadku poprzednich, przez panów we współpracy z Davidem Sneddonem. Piosenka trafiła do sprzedaży 22 września, a jej premiera odbyła się również na oficjalnym kanale duetu w serwisie YouTube oraz w serwisach streamingowych.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Hurts zamyka album “Surrender”, który trafił do sprzedaży w październiku 2015 roku. Nadchodząca płyta będzie już czwartą w dorobku duetu, który zadebiutował siedem lat temu krążkiem “Happiness”. Poniżej możecie posłuchać najnowszego utworu “Hold on to Me” od duetu Hurts. Do albumu już tylko tydzień, który utwór jest Waszym ulubionym?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus