pink-beautifultrauma

P!nk zdradza, który utwór będzie kolejnym singlem z albumu “Beautiful Trauma”!

Amerykańska wokalistka Alecia Moore, znana szerszej publiczności jako P!nk, powraca po kilkuletniej przerwie z nowym albumem, który ma mieć swoją premierę w przyszłym miesiącu. Z nadchodzącego wydawnictwa artystka jak do tej pory zdążyła wydać swój pierwszy singiel “What About Us” wraz z towarzyszącym mu teledyskiem, który został ciepło przyjęty przez fanów. Jednak to nie koniec atrakcji od P!nk w najbliższym czasie, bowiem spodziewać się możemy już niedługo następnego singla!

Z najnowszego wywiadu, którego P!nk udzieliła w wywiadzie dla telewizji ET Canada, dowiedzieć się możemy, że artystka wybrała już z nadchodzącego albumu “Beautiful Trauma” kolejny singiel, którym prawdopodobnie zostanie piosenka “You Get My Love”. Wokalistka w udzielonym wywiadzie zdradziła również tajniki swojego sukcesu oraz wspaniałego głosu uchwyconego w zapowiadanym singlu:

Wszystkie te uczucia. Jest tyle emocji, kiedy jesteś w ciąży, więc bardzo łatwo jest napisać kawałek. Tym razem… mój głos też się odrobinę zmienił, stał się czystszy. Myślę, że nigdy więcej nie zaśpiewam tego w taki sposób. To prawdopodobnie najlepszy wokal w moim życiu. To dzięki Jamesonowi [syn artystki – przyp. red.], bo nie było dużo miejsca, więc to wszystko musiało gdzieś wyjść (śmiech)

Przypomnijmy, że ostatni studyjny album P!nk, “The Truth About Love”, trafił do sprzedaży jeszcze we wrześniu 2012 roku. Z wydawnictwa ukazały się takie hity jak “Blow Me (One Last Kiss)”, “Try” czy “Just Give Me a Reason”, które królowały na listach przebojów na całym świecie przez wiele miesięcy, a artystka już niedługo zaprezentuje światu swój nowy krążek. Jesteście ciekawi następcy “What About Us”?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus