Piosenka z liczbą w tytule, którą lubię [DZIEŃ 27]

Przed nami kolejny dzień 30 Day Music Challenge. W ciągu tego wyzwania przez 30 dni będziemy publikować piosenki, w zależności od tematu danego dnia. Pomoże nam w tym kilka znanych osób.

Dziś wraz z Lanberry wybieramy nasze ulubione piosenki, które w tytule zawierają liczbę w jakiejkolwiek postaci.

Lanberry

Moja propozycja to Danger i jego utwór “22h39″ – artysta pochodzi z Francji i jest jednym z moich ulubionych reprezentantów francuskiej muzyki elektronicznej. Tytuły jego piosenek to zazwyczaj konkretne godziny, o których skończył pracę nad danym utworem.

Marcin

Dzisiejsza piosenka z liczbą w tytule nie mogła być inna niż mój obecnie ulubiony utwór – “One Foot” autorstwa WALK THE MOON. Grupa obecnie przygotowuje się do wydania swojego nowego albumu, który już niedługo będzie mieć swoją premierę i na który nie mogę się już doczekać!

Przemek

Prawdopodobnie niewielu z Was już pamięta, że Kelly Osbourne kilkanaście lat temu próbowała swoich sił w muzycznym świecie. “One Word” to moja ulubiona piosenka z jej krążka “Sleeping in the Nothing” i jednocześnie moja pierwsza myśl w dzisiejszej kategorii. Wielka szkoda, że album ostatecznie nie osiągnął żadnych znaczących sukcesów.

Artur

Kocham utwór “8TEEN” i kocham debiutancki album Khalida. To zdecydowanie największy i najlepszy debiut tego roku. Każda piosenka jest na swój sposób magiczna i hipnotyzująca, ale ten kawałek to dla mnie prawdziwy majstersztyk. Nie mogę się od niego uwolnić od premiery krążka, a od marca trochę czasu już minęło.

Sebastian 

To jeden z utworów, w których ostatnio sie zasłuchuje. Sporo w nich liczb, więc chyba sie kwalifikuje!

 

 

Udostępnij na Google Plus