Piosenka z kolorem w tytule [DZIEŃ 8]

Przed nami kolejny dzień 30 Day Music Challenge. W ciągu tego wyzwania przez 30 dni będziemy publikować piosenki, w zależności od tematu danego dnia. Pomoże nam w tym kilka znanych osób.

Dziś wraz z Martą Bijan wybieramy nasze ulubione piosenki, które w tytule zawierają kolor. A Wy jakie kawałki byście wybrali?

Marta Bijan

Piosenka, którą ubóstwiam, z kolorem w tytule, to singiel Lorde z jej najnowszej płyty – ,,Green Light”. Cały album skradł moje serce, ale ten kawałek usłyszałam jako pierwszy. Towarzyszy mi w metrze, w mlecznym barze, na rowerze, w łóżku przed snem. Przez większość dnia słucham dość melancholijnej muzyki, a ten numer bardzo pozytywnie mnie nastraja, na refrenie ciężko powstrzymać się od uśmiechu i rozmarzonej miny.


Matt

Nie ukrywam, że miałem ciężko z tym tematem. Znaleźć piosenkę, która lubię i która posiada kolor w tytule to był wyczyn. Ostatecznie wybór padł na hit “Biała Armia”, którą wykonuje zespół Bajm. Uwielbiam silny wokal Beaty Kozidrak! Według mnie jest to jeden z najlepszych numerów stworzonych w całej karierze grupy Bajm.

Gold

Myśląc nad utworem na ten dzień od razu jako pierwsza wpadła mi do głowy piosenka Troye Sivana – “BLUE”. Album “Blue Neighbourhood” australijskiego wykonawcy jest jednym z tych, którego mogę słuchać na okrągło. Na dodatek niebieski to mój ulubiony kolor, więc wybór nie mógł być inny. Piosenka ta idealnie pasuje również do obecnej pogody i deszczowej aury.

Shad

Nie ukrywam, że jestem ogromnym fanem ostatniego albumu Beaty. “Niebiesko – Zielone” nie jest może moim faworytem z “B3”, ale idealnie pasuje do tej kategorii i właśnie dlatego postawiłem dziś postawić na kompozycję z naszego rodzimego ogródka. Polska muzyka w końcu też potrafi być kolorowa!

Viggo

Mimo, iż od premiery tego kawałka minęło już sporo czasu, to wciąż ciężko mi się od niego oderwać. Chwytliwa melodia i tekst, które nie chcą wyjść z głowy. Prawdziwa perełka na “Froot”… no i ten teledysk!

Cornel

Debiutancki singiel Blue Ivy, w którym pojawia się jej matka Beyoncé – to moja ulubiona piosenka z kolorem niebieskim w tytule.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus