Piosenka, przy której się smucę [DZIEŃ 30]

Przed nami ostatni dzień 30 Day Music Challenge. W ciągu tego wyzwania przez 30 dni publikowaliśmy piosenki, w zależności od tematu danego dnia. Pomogły nam w tym gwiazdy nie zawsze związane z muzyką. Wszystkim im dziękujemy!

Ostatniego dnia wybraliśmy piosenki, które sprawiają, że robi nam się smutno… w ostatnim dniu, zaprosiliśmy do udziału Polę Rise. A was jakie piosenki smucą, wzruszają?

Pola Rise

To chyba najsmutniejsza i najbardziej wzruszająca piosenka jaką znam. Co rok wraca na moją playlistę jesienią. Niesamowite emocje i klimat zarówno w utworze jak i teledysku, który też jest jednym z moich ulubionych.

Marcin

Od dłuższego czasu moim numerem jeden, który sprawia że się smucę jest utwór Mariny Diamandis “Savages”. W obliczu tego co dzieje się aktualnie dzieje na świecie, ilu niewinnych ludzi doznaje krzywd psychicznych, fizycznych lub ginie, nie jest łatwo przejść obok. Dlatego takie piosenki tym bardziej do mnie trafiają i sukcesywnie wpływają na moje uczucia.

Przemek

Uwielbiam “Hurt” Christiny Aguilery. Jej piękny głos i przejmujący teledysk scementowały moje uczucie do tego kawałka, przy którym, przyznaję, nie raz uroniłem łzę.

Artur

Przejmujący głos Justyny, piękny tekst i wzruszający teledysk – czego chcieć więcej. “Wracam do domu” to przepiękny utwór, który się nie starzeje.

Sebastian

Tekst tej piosenki jest bardzo wzruszający i uniwersalny.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus