Piosenka, od której aktualnie nie mogę się uwolnić [DZIEŃ 15]

Przed nami kolejny dzień 30 Day Music Challenge. W ciągu tego wyzwania przez 30 dni będziemy publikować piosenki, w zależności od tematu danego dnia. Pomoże nam w tym kilka znanych osób.

Są takie utwory, które po prostu nie chcą wyjść z głowy. Dziś wraz z Arkiem Kłusowskim wybieramy kawałki, od których nie możemy się ostatnio uwolnić.

Arek Kłusowski

Piosenka, która jest w kółko odtwarzana w moim telefonie to Pola Rise – Hear You. Chyba nabiłem jej z 5000 wejść na YouTube. Kocham tę dziewczynę, jej estetykę i piękne clipy. Jest światową artystką… żałuje, że tak mało jej w mediach.  Absolutnie hipnotyzująca.

Przemek

Przyznaję, że nie jestem i nigdy nie byłem wielkim fanem Taylor Swift. Jej nowa płyta “reputation” z pewnością odniesie ogromny sukces komercyjny, ale pochwały należą się głównie jej producentom, którzy doskonale wiedzieli co robią. Od kilku dni nie mogę się uwolnić od “…Ready For It?”, którego słucham nawet po parenaście razy dziennie… Ktoś wie jak to zatrzymać?

Marcin

Na ogół YouTuberzy, którzy próbują swoich sił w muzyce nie osiągają dużych sukcesów, a ich muzyka nie należy do tej z najwyższej półki. Przeciwieństwem tego jest jednak Gabbie Hanna, znana jako The Gabbie Show, która swoim utworem “Out Loud” zdobyła serca wielu ludzi,. Mocna i emocjonalna ballada chwyciła mnie za gardło, jak i tysiące innych osób co pokazały rankingi iTunes w Stanach Zjednoczonych – Gabbie uplasowała się w głównym rankingu serwisu na trzecim miejscu zaraz za dwoma najnowszymi kompozycjami Taylor Swift. Gorąco polecam każdemu, od tej piosenki nie da się uciec!

Artur

“That’s So Us” to mój osobisty i absolutny hit tych wakacji. Mimo iż od premiery minęło już kilka miesięcy to ten utwór wciąż siedzi w mojej głowie i nie mogę się od niego uwolnić. Szkoda, że Allie nie jest znana szerszej publiczności. Gdyby ten utwór nagrała jakaś wielka gwiazda pop, to obstawiałbym murowany hit.

Sebastian

Uwielbiam Miguela i z niecierpliwością czekałem na jego muzyczny powrót. Od kilku dni nieustanie zasłuchuje się w “Sky Walker”.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus