Piosenka, która według mnie jest najbardziej niedoceniona [DZIEŃ 4]

Przed nami czwarty dzień 30 Day Music Challenge.W ciągu tego wyzwania przez 30 dni będziemy publikować piosenki, w zależności od tematu danego dnia. Pomoże nam w tym kilka znanych osób.

Dziś przyjrzymy się piosenkom, które z niewiadomych dla nas przyczyn nie są aż tak popularne, jak być powinny. Pomoże nam w tym Madox.

Madox

Będzie to utwór z mojego repertuaru “Les roses Noires”. Utwór był tak niedoceniony, że aż moja wytwórnia postanowiła do niego zablokować tymczasowo dostęp (śmiech). Na szczęście reżyser tego wyjątkowego teledysku trzymał rękę na pulsie i możemy zobaczyć i usłyszeć utwór na jego kanale YT. Ten utwór to filozoficzna historia o życiu i śmierci. Żałuję, że ludzie w ostatnich latach unikają trudnych tematów. Uważam, że sztuka powinna prowokować do dyskusji oraz refleksji. Korzystając z okazji wszystkim nauczycielom i uczniom życzę udanego roku szkolnego ;).

Shad

Jake Miller to jeden z tych przypadków, gdzie w parze z talentem niestety nie zawsze idzie oszałamiająca popularność. Sam usłyszałem o nim dopiero przy okazji EPki “Overnight”, której z ogromną przyjemnością słuchałem bez przerwy przez kilka tygodni. Wyprodukowany przez Dillona Francisa utwór “Parade” jest natomiast moim ulubionym punktem tego wydawnictwa i chętnie do niego wracam do dziś. Spróbujcie – to nic nie kosztuje, a warto!

Gold

Walijskiej wokalistki Mariny & the Diamonds nie trzeba raczej większości zainteresowanych przedstawiać. Pomimo dużej popularności oraz rzeszy fanów Marina nie często gości na listach przebojów oraz w radiach. Na ten dzień wybrałem właśnie utwór “FROOT”, który pomimo swojego dużego potencjału na hit oraz wkładu artystycznego nie został doceniony pod tymi względami. Podobny los spotkał również album, z którego wybrany przeze mnie utwór pochodzi.

Cornel

Ten utwór jest tak uzależniający, że dziwie się, że nie stał się większym hitem!

JZet

Powód, dla którego umieściłem ten numer jest dość śmieszny: utwór nie znalazł się w czołówce najlepszych ubiegłorocznych nagrań zeszłego roku przygotowanego przez naszą redakcję. A tak całkiem serio to cała dyskografia Woodkida jak na moje jest warta poznania, choć nie jest to pop czy inny popularny w muzyce nurt, w konsekwencji mało osób tak naprawdę go kojarzy (choć wyreżyserował parę ciekawych obrazów, m.in dla Lany Del Rey czy Drake’a z Rihanną). Cóż, przesłuchajcie i sami oceńcie czy warto.

Matt

Od samego początku wiedziałem jaką piosenkę dam do tego tematu. “Figure 8” to singiel Ellie Goulding, który promował jej drugi studyjny album “Halcyon”. Piosenka, mimo radiowego potencjału, została strasznie pominięta i niedoceniona. I szkoda, bo numer jest G E N I A L N Y!

Viggo

Ameryko co jest z Tobą nie tak? Nie jestem w stanie pojąć dlaczego “Primadonna” pochodząca z równie ‘pop perfekcyjnego’ krążka “Electra Heart” nie została zauważona w Stanach Zjednoczonych. O ile w Europie Marina pojawiła się na kilku listach przebojów, to o tyle w za oceanem ten kawałek przeszedł praktycznie bez echa. Genialny utwór, który myślę mógł stać się wielkim hitem przy wsparciu stacji radiowych. Być może gdyby śpiewała go inna będąca wówczas na topie artystka, tak by się stało. Dziś słucha się go tak samo dobrze jak w 2012 roku.

Martino Dark

Długo zastanawiałem się nad tym, który utwór w ostatnich latach został totalnie przez mainstream niezrozumiany i pominięty. Śmiało stwierdzam, że takim niedocenionym przez publikę utworem było “End Of Time” Beyonce z albumu 4. Singiel ten zyskał jednak sporą popularnością w Polsce ze względu na genialny remix Radzimira JIMKA Dębskiego, który Wam szczególnie polecam!

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus