Piosenka, którą uwielbiałem ale teraz nie mogę jej słuchać [DZIEŃ 28]

Przed nami kolejny dzień 30 Day Music Challenge. W ciągu tego wyzwania przez 30 dni będziemy publikować piosenki, w zależności od tematu danego dnia. Pomoże nam w tym kilka znanych osób.

Znacie takie piosenki, na punkcie których kiedyś szaleliście, a dziś nie możecie już ich słuchać? My tak! I wraz z Alanem Cyprysiakiem wybieramy dziś takie utwory.

Alan Cyprysiak

Pamiętam jak pewnego zimowego ranka zostałem zbudzony głosem Danny’ego Saucedo. Nie znając jeszcze jego twórczości od razu zerwałem się na równe nogi i pobiegłem zaciekawiony do sąsiedniego pokoju, skąd rozbrzmiewał jego głos. Tak oto poznałem If Only You, które zdominowało swego czasu moją gimnazjalną playlistę popowych hiciorów. Kawałek męczyłem do momentu, aż moje uczucia do niego zmieniły się z miłości w obrzydzenie. Obecnie, gdy zdarzy mi się usłyszeć ten singiel, jego klawiszowy motyw wywołuje już tylko chęć ucieczki.

Marcin

Kiedy Natalia Nykiel dopiero stawała się popularna i zaczynała swój romans z szerszą publiką i show-biznesem to w ucho wpadł mi jej singiel “Bądź Duży”. Bardzo polubiłem tę piosenkę i byłem ciekaw co jeszcze zaprezentuje Natalia. Niestety lub stety jak to zwykle bywa, singiel ten stał się bardzo popularny i stał się swego rodzaju viralem, a radia grały go bez przerwy. To wszystko sprawiło niestety to, że nie mogę już słuchać tej piosenki.

Przemek

Popularność nie zawsze działa na korzyść niektórych nagrań. Nigdy nie byłem ogromnym fanem produkcji Davida Guetty, ale “Hey Mama” słuchałem raczej sporadycznie, przynajmniej do momentu szczytu jego popularności. Aktualnie mam na ten kawałek alergię.

Sebastian

Nienawidzę tej piosenki, mimo że uwielbiam Gagę a samo Bad Romance kiedyś uwielbiałem. Z perspektywy czasu to jeden z gorszych utworów Mother Monster, a z całą pewnością utwór z jej dyskografii, który zestarzał się najgorzej. Gdyby został wydany dzisiaj, nawet z tym świetnym klipem, przepadłby na listach przebojów.

Artur

Pamiętam jak szalałem na punkcie “Paparazzi”. Dziś nie mogę słuchać tej piosenki. Uwielbiam klip i miło wspominam czasy wydania tego kawałka na singla, ale z całego “The Fame” ten utwór znudził mi się najbardziej.

Udostępnij na Google Plus