Piosenka, która kojarzy mi się z wakacjami [DZIEŃ 16]

Przed nami kolejny dzień 30 Day Music Challenge. W ciągu tego wyzwania przez 30 dni będziemy publikować piosenki, w zależności od tematu danego dnia. Pomoże nam w tym kilka znanych osób.

Każdy z nas ma na swojej playliście utwory, które mniej lub bardziej kojarzą mu się z wakacjami. Dziś wrócimy do nich wraz z Bovską.

Bovska

Najbardziej kojarzy mi się z wakacjami piosenka, do której, w gorący wakacyjny dzień minionego lata, nagrywaliśmy teledysk. Było gorąco, tak jak gorące potrafią być sierpniowe wieczory. Teledysk w reżyserii Nastki Gonery, z gościnnym udziałem Mateusza Banasiuka w roli tego złego, był mocnym doświadczeniem. Nagrywaliśmy go od popołudnia do siódmej rano. Ale było warto. Za każdym razem gdy go oglądam, robi mi się goręcej.

Przemek

Cofnijmy się w czasie o cztery długie lata. Wakacje. Ciepło, słonecznie, takie tam, a w każdym radiu i telewizji muzycznej właśnie ten kawałek. Na początku nie byłem przekonany, ale po setnym razie w końcu polubiłem i nie mogłem przestać słuchać. Życzę J.Lo w przyszłości więcej hitów takich jak “Live It Up”, tylko może w trochę lepszym towarzystwie. Dale!

Marcin

Nigdy nie byłem wielkim fanem Dody i jej osiągnięć zarówno w zespole Virgin, jak i solowych, ale utwór ten na zawsze będzie mi się kojarzył z wakacjami. Pamiętne czasy kiedy dostęp do Internetu nie był tak powszechny, a YouTube jeszcze nie był tak popularny więc pozostawały kanały telewizyjne grające teledyski. To wyczekiwanie na lubiany teledysk i oglądanie po raz setny Dody budzącej się ze śpiączki farmakologicznej w pełnym make-upie. Ach wspomnienia!

Sebastian

Do dzisiaj pamiętam jak jechałem autostradą w Los Angeles i w radiu KIIS FM miała premierę piosenka CRTFY. Bardzo dobrze wspominam ten utwór i kojarzy mi się z czasem spędzonym w cieplej Kalifornii.

Artur

Miałem 13 lat i to była piosenka moich wakacji. Bez żadnych zmartwień, przesiedziałem całe wakacje przy basenie, od czasu do czasu grając w siatkówkę ze znajomymi. Ta piosenka bardzo często była puszczana w polskich stacjach radiowych, z pewnością po sukcesie poprzednich singli Sonique. Do dziś mam do niej sentyment.

 

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus