Piosenka, która kojarzy mi się z podróżą [DZIEŃ 25]

Przed nami kolejny dzień 30 Day Music Challenge. W ciągu tego wyzwania przez 30 dni będziemy publikować piosenki, w zależności od tematu danego dnia. Pomoże nam w tym kilka znanych osób.

Są takie utwory, które kojarzą nam się z miłymi chwilami spędzonymi w podróży. Dziś takie piosenki wspominamy wraz z Buslavem.

Buslav

Miło jest wrócić wspomnieniami do dzieciństwa gdzie słuchałem podobnych brzmień. Dziś te kolory wróciły w nieco odświeżonej formie wraz z tą piosenką. Towarzyszyła mi ona ostatnio w różnych kawiarniach, sklepach czy klubach w NYC gdzie  jest bardzo popularna.

Marcin

Pierwszy utwór jaki przyszedł mi do głowy, który kojarzy mi się z podróżą to “Love Generation” Boba Sinclara. Powód nie jest związany z moimi osobistymi podróżami, ale piosenka i sam teledysk są wspomnieniem z dzieciństwa. Siadając przed telewizorem wpatrywałem się w kadry klipu i podziwiałem te wszystkie miejsca oraz widoki.

Przemek

Z podróżami, szczególnie spontanicznymi, kojarzy mi się właśnie ta piosenka Kieszy. Mam z tym utworem bardzo przyjemne skojarzenia z jednego z wyjazdów. Obym miał w przyszłości takich wspomnień jak najwięcej!

Sebastian

Ten utwór kojarzy mi się z moją podróżą po Stanach Zjednoczonych. Do dziś wspominam jazdę po autostradach Kalifornii z “Counting Stars” w głośnikach samochodu.

Artur

Ten kojarzy mi się z moimi pierwszymi zagranicznymi wakacjami. Tak się składa, że obok mojego hotelu znajdował się bar “Lucky Star”. Po prostu nie dało się nie nucić tego utworu za każdym razem, kiedy przechodziłem obok. Potem do końca wakacji nie mogłem się już od niego uwolnić.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus