Piosenka, którą chciałbym usłyszeć na żywo [DZIEŃ 10]

Przed nami kolejny dzień 30 Day Music Challenge. W ciągu tego wyzwania przez 30 dni będziemy publikować piosenki, w zależności od tematu danego dnia. Pomoże nam w tym kilka znanych osób.

Kolejnym tematem naszego muzycznego wyzwania jest piosenka, którą chcielibyśmy bardzo usłyszeć na żywo. W wyborze utworów pomogła nam dziś Mery Spolsky.

Mery Spolsky

W Fergie jestem zakochana od dawna i miałam okazję pójść na koncert The Black Eyed Peas w Polsce, ALE kiedy zobaczyłam video z jej występu podczas meczu The Clippers to umarłam! Utwór “L.A. LOVE” zabrzmiał tam tak genialnie, bas wszystkim wypruł chyba flaki, a jej opanowany flow powalił mnie na kolana. Muszę usłyszeć ten numer kiedyś na żywo, najlepiej z pełnym bandem! Polecam obejrzeć klip do utworu, ale również wykonanie podczas meczu. Wzrusza mnie to, że na trybunach siedzi rodzina Fergie i kibicuje jej jak szalona.

Matt

Kilka koncertowych marzeń mam już spełnionych, jednak cały czas się pojawiają nowe. Chciałbym zobaczyć na żywo Dua Lipę (na Opene’rze się nie udało). Moje początki z jej muzyką nie były łatwe. Nie przepadam za “Be The One”, które było grane wszędzie i wyskakiwało nawet z lodówki! Dopiero cała debiutancka płyta pokazała mi jak świetną wokalistką jest Dua. Najbardziej lubię “New Rules”. Uwielbiam i mogę słuchać milion razy dziennie!

Shad

Jedną z moich ulubionych płyt zeszłych lat jest bez wątpienia debiutanckie wydawnictwo Melanie Martinez. Planowałem pojawić się na jej koncercie w Czechach, jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło. A szkoda, bo w przyszłości bardzo chciałbym usłyszeć “Milk and Cookies” na żywo!

Viggo

Może usłyszeć na żywo w przypadku Britney to za dużo powiedziane, ale marzę o tym, aby kiedyś wybrać się na show księżniczki pop. Zdecydowanie moją jedną z ulubionych kompozycji Britney jest utwór “Overprotected” z jej trzeciego krążka “Britney”. Szkoda tylko, że gwiazda nie wykonuje obecnie tej piosenki podczas swojej trasy.

Cornel

Christina weź się w końcu w garść. Chcę zobaczyć Cię na żywo!

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus