Piosenka idealna do jazdy samochodem [DZIEŃ 23]

Przed nami kolejny dzień 30 Day Music Challenge. W ciągu tego wyzwania przez 30 dni będziemy publikować piosenki, w zależności od tematu danego dnia. Pomoże nam w tym kilka znanych osób.

Wiele osób nie wyobraża sobie jazdy samochodem bez swojej ulubionej muzyki. Dziś wraz z Robertem Cichym wybieramy nasze ulubione kawałki do słuchania w aucie.

Robert Cichy

Jeżdżąc po polskich drogach potrzebuje się spokojnego klimatu na ukojenie nerwów. Zdecydowanie kojąca jest dla mnie cała płyta Beck’a ‘Morning Phase’, a szczególnie utwór “Heart is a drum”. A z drugiej strony, gdy na drodze nic nerwowego się nie dzieje można podziwiać polski krajobraz i wtapiać się w klimaty dobrego gitarowego grania, świetnego wokalu i tekstu. Jak to się teraz mówi “must have” każdego samochodu 🙂

Marcin

Idealną piosenką do jazdy samochodem jest piosenka duetu Icona Pop “We Got The World”. Cały album “This Is… Icona Pop” wypełniony jest po brzegi skocznymi, elektropopowoymi utworami, które idealnie sprawdzą się w każdym środku komunikacji!

Przemek

Wierzcie lub nie, ale ta piosenka sprawdza się w trakcie jazdy samochodem wręcz idealnie. “Jam (Turn It Up) od Kim Kardashian to jeden z najgorszych wytworów współczesnej popkultury, ale nie to przecież bierzemy pod uwagę w tej kategorii. Wielokrotnie wypróbowałem już to muzyczne arcydzieło jako tło podczas podróży i nigdy nie narzekałem – a już na pewno nie bez uśmiechu na twarzy!

Artur

Nie posiadam prawa jazdy, dlatego bardzo rzadko poruszam się samochodem. Jednak podczas podróży z Open’era do domu wraz z moimi znajomymi, przekonałem się, że “Cool Girl” Tove Lo na dobrych samochodowych głośnikach, to po prostu miazga.

Sebastian

Mój wybór to “Ray Of Light” Madonny. Cała płyta idealnie nadaje się do jazdy samochodem.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus