Piosenka artysty, którego nie lubisz, ale lubisz tę piosenkę [DZIEŃ 26]

Przed nami kolejny dzień 30 Day Music Challenge. W ciągu tego wyzwania przez 30 dni będziemy publikować piosenki, w zależności od tematu danego dnia. Pomoże nam w tym kilka znanych osób.

Każdy z nas ma takich artystów, których piosenki niekoniecznie przypadają nam do gustu. Jednak zawsze może trafić się jedna perełka, od której nie będziemy w stanie się uwolnić. Dziś w wyborze pomagała nam Soniamiki.

Soniamiki

Dziś byłam w klubie sportowym, do którego jedynie chadzam, bo nie jestem sportsmenką 🙂 Ale tam właśnie poleciała piosenka, którą chyba jednak lubię, mimo że nie uwielbiam Rihanny. Chodzi o utwór “Only Girl”. Doceniam niesamowity sukces Rihanny, ma coś charakterystycznego w sobie, nigdy nie byłam jej fanką.. ale ta piosenka jest bardzo dobra! Bardzo dobrze tętniący bit a refren gigantyczny i emocjonalny, teledysk trafiony…to chyba moja guilty pleasure.

Przemek

Nigdy nie przepadałem za Justinem Bieberem, ale muszę przyznać, że album “Purpose” trochę podreperował nasze relacje. Kilka utworów z tego wydawnictwa to faktycznie bardzo przyjemne numery, a szczególnie spodobała mi się kompozycja “Hit the Ground”, która ku mojemu zdziwieniu wylądowała na albumie jedynie jako bonus track… Szkoda, ale w końcu największą sztuką jest przekonać tych niezdecydowanych, więc za to szacunek.

Marcin

Nie jestem wielkim fanem Halsey jako osoby ani jej muzyki, jednak jej debiutancki album “Badlands” mi się spodobał i znalazłem tam kilka utworów, których słucham do dziś. Piosenka “Ghost” to jedna z tych, o których niełatwo zapomnieć i które idealnie sprawdzają się na ponure, szare dni.

Artur

Nie przepadam za Nicki Minaj. Jest jednak jedna piosenka, którą uwielbiam. “Moment 4 Life” mogą słuchać bez żadnego uczucia obciachu. Na te kilka minut zapominam o tym dlaczego wkurza mnie Nicki Minaj.

Sebastian

Edyta Górniak jest dla mnie przykładem mało produktywnej piosenkarki, z kilkoma hitami z lat ’90. “Jestem kobietą” jest jednym z utworów, które lubię.

Udostępnij na Google Plus