Paulina Przybysz prezentuje kolejny singiel z płyty “Chodź Tu”! Zobacz teledysk do utworu “Pirx”

Polska wokalistka Paulina Przybysz przez prawie dwie dekady zachwycała głosem w takich składach jak Sistars, Pinnawela, Rita Pax czy Archeo, z którymi wspólnie wydała siedem długogrających albumów. Teraz po raz pierwszy artystka występuje pod swoim pełnym imieniem i nazwiskiem, bo jak sama mówi “ma coś konkretnego do powiedzenia”. Taka będzie płyta, taki był pierwszy singiel “Dzielne kobiety” i taki właśnie jest nowy singiel “Pirx”, do którego teledysk właśnie trafił do sieci.

“Pirx” to drugi oficjalny singiel zapowiadający album Pauliny Przybysz “Chodź Tu”, której premiera odbędzie się już 6 października. Piosenka powstała przy współpracy Pauliny z Markiem Pędziwiatrem, Spiskiem Jednego i Adamem Kabacińskim. Numer ten mówi o związku, o podróży dwojga ludzi, którzy nie poddają się przy pierwszym zakręcie. Nie jest to romantyczna opowieść o cukierkowym zakochaniu. To raczej rozmowa w której szczerość, wybaczenie, cisza i dotyk mają być ratunkiem na trudności prawdziwego życia w relacjach, ale monolog Pauliny, która nazywa siebie tu ‘królową dygresji’ porusza po drodze wiele innych aspektów… Singiel jest już dostępny w sklepach online oraz w serwisach streamingowych.

Warto także wspomnieć, że już w październiku rozpocznie się trasa koncertowa promująca album “Chodź Tu”, która obejmie łącznie dziesięć występów na terenie całej Polski. Z teledyskiem do singla “Pirx” i datami poszczególnych koncertów możecie zapoznać się poniżej!

Trasa koncertowa promująca płytę "Chodź Tu" / fot. materiały prasowe

Trasa koncertowa promująca płytę “Chodź Tu” / fot. materiały prasowe

Udostępnij na Google Plus