tinashe

Nowy utwór Tinashe wywołał lawinę hejtu w Internecie! Posłuchaj piosenki “Light The Night Up”

Amerykańska wokalistka Tinashe od jakiegoś czasu pracuje nad swoim kolejnym studyjnym wydawnictwem. Po premierze pierwszego właściwego singla “Flame” fani artystki z dużą niecierpliwością oczekiwali informacji o nadchodzącym wydawnictwie, o którym niestety wiemy stosunkowo niewiele. Najnowszy krążek wokalistki będziemy mogli usłyszeć zapewne już wkrótce, lecz ostatnie wydarzenia związane z jej nowym utworem nie napawają optymizmem. O co cały ten szum?

Utwór “Light The Night Up” po swojej premierze wywołał w Internecie spore poruszenie, a na Twitterze zawrzało od negatywnych opinii na temat stylistyki nowej piosenki artystki. Znana wcześniej z klimatów alternatywnego R&B i popu, Tinashe tym razem zaprezentowała się światu w stylu dość cukierkowego popu, co zdecydowanie nie spodobało się fanom wokalistki. Obawiali się oni, iż jest to wpływ wytwórni RCA Records, która próbuje ingerować w twórczość i drogę jaką obrała artystka w swojej karierze.

Na szczęście okazało się, że piosenka nie jest projektem związanym z nadchodzącym albumem “Joyride”, lecz utworem nagranym na potrzeby Thursday Night Football dla Narodowej Ligi Futbolowej (NFL). Niestety cała ta sytuacja odbiła się szerokim echem, a sama artystka spotkała się z dużą falą krytyki.

Przypomnijmy, że oficjalną dyskografię artystki zamyka wydane dwa lata temu wydawnictwo “Aquarius”, natomiast jego następcy, zgodnie z ustalonymi priorytetami wytwórni wokalistki, spodziewać możemy się jeszcze w ciągu tego roku. Nowych informacji o płycie “Joyride” spodziewać się możemy zatem już wkrótce, a póki co poniżej prezentujemy Wam właśnie utwór “Light The Night Up”. Jak Wam się podoba i czy krytyka rzeczywiście była słuszna?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus