Nowy singiel Nicka Jonasa już jutro! Poznaj szczegóły kompozycji “Find You”

Amerykański wokalista Nick Jonas kontynuuje przygotowania do premiery swojego kolejnego wydawnictwa. Po krótkiej przerwie artysta powrócił z nowym singlem zatytułowanym „Remember I Told You”, który jednak nie zdołał powtórzyć sukcesów jego poprzednich utworów i szybko przepadł na listach przebojów. Fani Nicka mogą być jednak spokojni, gdyż przygotował on dla nich kolejną premierową kompozycję, która trafi w ich ręce już jutro!

Singiel “Find You” jest kolejnym przedsmakiem nowego wydawnictwa Nicka Jonasa, które trafić ma do sklepów prawdopodobnie jeszcze przed końcem tego roku nakładem Island Records i Safehouse Records. Wydanie utworu zostało potwierdzone kilka dni temu, kiedy to na koncie wokalisty na Instagramie pojawiła się seria zdjęć pochodzących prawdopodobnie z planu teledysku do jego nowej kompozycji. Zostały one opatrzone tajemniczym tytułem “Find You” oraz datą 14 września, co zostało później potwierdzone jako data premiery piosenki. Warto wspomnieć, że Jonas wykonał już utwór “Find You” podczas iHeart Summit, które miało miejsce w zeszłym miesiącu w Nowym Jorku.

Przypomnijmy, że Nick Jonas wydał jak do tej pory trzy solowe albumy, z których ostatni zatytułowany „Last Year Was Complicated” ukazał się w czerwcu 2016 roku. Płyta dotarła ostatecznie do drugiego miejsca amerykańskiej listy Billboard 200, a także zadebiutowała w pierwszej dziesiątce list sprzedaży w Kanadzie, Nowej Zelandii oraz Hiszpanii. Krótkie fragmenty piosenki “Find You” zarejestrowane podczas niedawnego iHeart Summit możecie usłyszeć w poniższym linku. Czekacie na nowy singiel Nicka?

Udostępnij na Google Plus