Nowy singiel ALMY już niedługo! Poznaj szczegóły “Phases”

Fińska wokalistka i autorka tekstów ALMA, która zdobyła popularność dzięki udziale w utworze “Bonfire” Felixa Jaehna jak do tej pory ma na swoim koncie kilka singli oraz EP-kę “Dye My Hair”. Artystka obecnie przygotowuje się do wydania swojej debiutanckiej płyty, którą jak do tej pory zapowiadała piosenka “Chasing Highs”. ALMA już niedługo wyda nowy singiel, w którym usłyszymy również znaną topową gwiazdę muzyki pop!

Piosenka “Phases” to najnowszy singiel ALMY, który ma mieć swoją premierę 22 września tego roku w serwisach sprzedaży cyfrowej oraz streamingowych. Wokalistka zapowiedziała również, że utwór ten został nagrany w kolaboracji ze znaną popową gwiazdą i już niedługo dowiemy się o kim mowa. Najczęściej typowanymi przez internautów była szwedzka wokalistka Tove Lo, ale po zapowiedzi udostępnionej przez samą ALMĘ prawdopodobnym typem jest raper French Montana.

Alma - Phases okładka

ALMA / PME Records

Przypomnijmy, że ALMA jak do tej pory ma na swoim koncie EP-kę “Dye My Hair”, z której pochodzą single “Karma” oraz tytułowe “Dye My Hair”. Wokalistka obecnie przygotowuje się do wydania debiutanckiego longplaya, który będzie mieć swoją premierę prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Jesteście ciekawi nowego singla ALMY i tego kogo na nim usłyszymy?

Udostępnij na Google Plus