Nowy album Bars & Melody – “Generation Z” już w sprzedaży

W piątek ruszyła sprzedaż najnowszego albumu „Generation Z” chłopaków z Bars & Melody. Jest to drugi studyjny krążek duetu. Po sukcesie poprzedniego albumu, który zyskał status złotej płyty w Polsce, Leondre i Charlie postanawiają powtórzyć sukces. Tym razem materiał został oparty na autorskich tekstach o osobistym zabarwieniu.

Na nowym krążku, słuchacz szybko zauważy dojrzałość wypływającą z tekstów, jak i samej melodii co jest podyktowane dojrzewaniem samych autorów. Oprócz elektronicznego brzmienia, które towarzyszy tekstom w prawie każdym utworze, można usłyszeć też czyste brzmienie gitary, jak w kawałku “Not A Love Song”.

Bars & Melody dotychczas opublikowali trzy single z teledyskiem: „Live Your Life”, „Thousand Years” i „Fast Car”, promujące płytę. Wszystkie spotkały się z ogromnym zainteresowaniem fanów, bo drugi opublikowany singiel „Thousand Years” ma prawie 6 mln wyświetleń na You Tube, a wszystkie trzy łącznie mają już prawie 9 mln! Na płycie, jako dodatek, pojawia się, również już opublikowany, cover znanego DJ’a Alana Walker’a, zatytułowany „Faded”.

TRACKLISTA:

 1. Allergic To The Sun
 2. I Want You
 3. Thousand Years
 4. Apologise
 5. Faded
 6. Live Your Life
 7. Serious
 8. Scream
 9. Not A Love Song
 10. Fast Car
 11. Unconditional
 12. I Won’t Let You Go
 13. Discover
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus