hurts-desire

Nowe wydawnictwo zespołu Hurts już w sprzedaży! Poznaj szczegóły i posłuchaj płyty “Desire”

Brytyjski duet Hurts, w skład którego wchodzą niezmiennie od lat Adam Anderson i Theo Hutchcraft, oficjalnie powraca ze swoim kolejnym albumem. Do tej pory nową erę zespołu promowały piosenki “Beautiful Ones” oraz “Ready to Go”, które były pierwszym przedsmakiem ich nowego materiału. Panowie już wkrótce wyruszą także w trasę koncertową, podczas której po raz pierwszy zaprezentują na żywo materiał z płyty. Póki co jednak zachęcamy Was do posłuchania ich najnowszej płyty, która od dziś jest już dostępna w sprzedaży!

Wydawnictwo “Desire” jest już czwartym wydawnictwem w karierze duetu Hurts, a płyta trafiła do sprzedaży i serwisów strumieniowych 29 września nakładem należącej do Sony Music wytwórni Columbia Records. Podczas gdy dwa pierwsze albumy Hurts zanurzone były w mrocznych, gotyckich klimatach, trzeci krążek zatytułowany “Surrender” skierował zespół na nowe, bardziej optymistyczne tory. Ten kierunek utrzymany jest także na nadchodzącej płycie, szczególnie w takich utworach jak “Chaperone”, “People Like Us” czy wpadające w ucho single “Beautiful Ones” i “Ready To Go”.

Hurts - Desire cover

Hurts / Sony Music / Columbia Records

Tracklista:
1. Beautiful Ones
2. Ready To Go
3. People Like Us
4. Something I Need To Know
5. Thinking Of You
6. Wherever You Go
7. Chaperone
8. Boyfriend
9. Walk Away
10. Wait Up For Me
11. Spotlights
12. Hold On To Me
13. Magnificent

Przypomnijmy, że od czasu słynnego debiutu utworem “Wonderful Life” w 2010 roku panowie wydali jak dotąd cztery płyty – “Happiness”, “Exile”, “Surrender” i właśnie wkraczający na rynek “Desire”, które przyniosły takie hity jak “Stay”, “Some Kind of Heaven”, “Nothing Will Be Bigger Than Us” czy “Lights”. Przyniosły im one miliony sprzedanych płyt i rzesze wiernych fanów w różnych zakątkach świata, w tym także w Polsce. Warto także wspomnieć, że w ramach jesiennej trasy koncertowej Hurts wystąpią w Polsce dwukrotnie – 19 listopada panowie zagrają w Poznaniu, a 21 listopada zobaczyć ich będzie można w Warszawie.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus