Nowe wydawnictwo Miley Cyrus już w sprzedaży! Posłuchaj w całości płyty “Younger Now”

Amerykańska wokalistka i autorka tekstów Miley Cyrus oficjalnie powraca ze swoim szóstym studyjnym wydawnictwem. Prace nad kolejnym albumem artystki trwały łącznie kilka lat, a ich efektem jest płyta “Younger Now”, na którą złożyło się ostatecznie jedenaście premierowych kompozycji. Mieliśmy już okazję usłyszeć promujące album single “Malibu” oraz tytułowe “Younger Now”, a teraz Cyrus oddaje w ręce fanów cały krążek. Posłuchajcie sami!

Wydawnictwo “Younger Now” to jedenaście premierowych utworów (w tym wydane jak dotąd single “Malibu” i tytułowe “Younger Now”), nad którymi Miley Cyrus pracowała przez ostatnie kilka lat. Album jest następcą płyt “Bangerz” oraz wydanego cyfrowo “Miley Cyrus & Her Dead Petz”, z których pierwszą śmiało uznać można za jedną z najważniejszych płyt pop ostatniej dekady – w końcu to z niej pochodzą hity “Wrecking Ball” czy “We Can’t Stop”, które odniosły ogromny sukces na całym świecie.

Na nowym krążku Miley odstawiła na bok syntezatory, skupiając się na tradycyjnych instrumentach i balansując między jej popowymi melodiami a inspiracjami legendami amerykańskiej muzyki, takimi jak Elvis Presley i Johnny Cash“Ludzie pytają mnie, czy to mój sposób na ponowne przedstawienie się? Ale to zupełnie nie tak. Jestem osobą, która jest dumna ze swojej przeszłości. Ten album jest najbardziej o mnie – takiej, jaką jestem teraz” – mówi Miley.

Miley Cyrus - Younger Now cover

Miley Cyrus / RCA Records

Tracklista:
1. Younger Now
2. Malibu
3. Rainbowland (feat. Dolly Parton)
4. Week Without You
5. Miss You So Much
6. I Would Die For You
7. Thinkin’
8. Bad Mood
9. Love Someone
10. She’s Not Him
11. Inspired

Przypomnijmy, że Miley Cyrus ma na swoim koncie jak dotąd sześć studyjnych albumów, które podbiły listę Billboardu, pięć wyprzedanych tras koncertowych i ponad 30 milionów sprzedanych utworów. Piosenkarka, aktorka, artystka i filantropka jest jedną z najbardziej wpływowych artystek światowej popkultury. Jest także jedną z najczęściej wyszukiwanych artystek w internecie, z ponad 160 milionami fanów na platformach społecznościowych i 3 miliardami odtworzeń swoich klipów. Nowego wydawnictwa Cyrus możecie posłuchać w jednym z poniższych linków! Jak Wam się podoba “Younger Now”?


Udostępnij na Google Plus