Nowa płyta Remo już w sklepach! Poznaj szczegóły projektu “Przed Siebie”

Remigiusz REMO Łupicki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych DJ’ów w Polsce. Swoją przygodę ze sceną klubową rozpoczął już w wieku 16 lat, a na swoim koncie ma wiele prestiżowych wyróżnień, m.in. nagrodę Eska Music Awards. W zeszłym roku zaprezentował on swoim fanom płytę “Możesz Wszystko Zacząć Jeszcze Raz”, a teraz powraca kolejnym, szóstym już projektem w swojej karierze – “Przed Siebie”.

Płyta “Przed Siebie” to swego rodzaju kontynuacja opowieści i przekazu z poprzedniej płyty Remika „Możesz Wszystko Zacząć Jeszcze Raz”, która ukazała się na rynku w czerwcu zeszłego roku. Tym razem na jego nowym projekcie znalazło się więcej treści po polsku, a dodatkowo Remo dołożył też od siebie cztery produkcje klubowe, coś dla jego starych fanów, którzy pamiętają takie przeboje jak „You Can Dance”, „My Music Song” czy „Shine On”.

„Postanowiłem opisać wszystko to, czego nie udało mi się zrobić na poprzedniej płycie, chciałem dokończyć rozpoczęte dzieło, dlatego powstało 9 utworów po polsku, które mają zmotywować słuchacza, dodać wiary i energii w zmaganiu się z problemami. Wszystko to opisałem tak, aby płytę mógł posłuchać i zrozumieć każdy. Jednak starałem się, żeby teksty nie były aż tak bardzo infantylne. Wydaje mi się, że udało się znaleźć złoty środek pomiędzy muzyką alternatywną, a popem. Już dziś słuchacze będą mogli to ocenić sami” – mówi o płycie Remik.

remo_przed_siebie_cover

Remo / MyMusic

Tracklista:
1. Przepraszam Cię (ft. Artur Sikorski)
2. Przed Siebie (ft. B.R.O & Mayk)
3. Ja Mam To (ft. Cygan)
4. W Swoją Stronę (ft. Mayk)
5. Masz W Sobie Coś (ft. Mayk)
6. Chciałbym (ft. Bartek Kaszuba)
7. Nawet (ft. Dominika Sozańska)
8. Rewolucja (ft. Cygan)
9. Lecisz Pod Wiatr (ft. Merghani)
10. Z tobą Być (ft. Sylwia Przybysz)
11. Zaryzykuj (ft. Mr. X)
12. Nie patrz w dół (ft. Azzja)

#LovaDance:
1. Sweet Nothing (ft. Alina Renae)
2. In My Mood (ft. Jilianne Lavin)
3. Hemispheres (ft. Reanne Nash)
4. Get Mine (ft. Mickey Shiloh)

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus